Wpis z mikrobloga

Nie musi, wystarczy że na androida trzeba pisać w Javie, a słaby soft sam się robi.


@matador: Podziwiam odwagę programistów, którzy #!$%@?ść softu zwalają na język :D. Podpisujecie się pod tymi kalumniami imieniem i nazwiskiem?
  • Odpowiedz
@M4ks: Ja bym się np pod takim stwierdzenie nie podpisał, bo zazwyczaj jak spotykam takich magików co patrząc na stronę wiedzą w jakim języku jest backend. XD no ale bywa. Niektórzy wyczuwają prądy energetyczne i ludzie takim ludziom też płacą
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: a widziales jak dziala czysty android a nie to gowno z nakladkami od Smasunga Sony czy innych gownofirm? Znajdz urzadzenie z serii nexus to poznasz co znaczy prawdziwy czysty android. Wtedy zobaczysz kto wyszedl na prowadzenie pod wzgledem plynnosci dzialania. PS odradzam Nexusa 9 bo wifi zrywa.
  • Odpowiedz
@fervi: Nikt nim nie rzucał, aparatu można było użyć raz, później musisał nastąpić reboot i można było go znów raz użyć. Jakiś błąd sam z siebie ;) Telefon nie miał root.
Jest tam napisane ile z tych błędów zostało naprawionych? Bo nie mogę znaleźć ;c
  • Odpowiedz
@nod37: Nie ma chyba takiej informacji; to po prostu lista znalezionych błędów i oznaczono ich niebezpieczeństwo. Pewnie wszystkie są łatane, bo to zwykle niebezpieczny syf i niezałatanie grozi wielkimi problemami.
  • Odpowiedz
@technology1234: Napisałem dwa posty wyżej co i jak. Problem występował we wszystkich aplikacjach korzystających z aparatu. Nie był to błąd sprzętowy.
@fervi: No właśnie to tylko lista znalezionych błędów. Liczba błędów w obu systemach będzie o wiele wiele większa. Nie można stwierdzić czy iOS jest po prostu dobrze testowany i non stop łatany w celu zwiększenia bezpieczeństwa czy tak jak Ty myślisz że po prostu android jest super systemem prawie
  • Odpowiedz