Wpis z mikrobloga

@Blendi: tak samo jak moje c180 sport cupe, z racji ze nie ma normalnego recznego tylko reczny nozny nie ma pilowania, ale wystarczy ze jest troche sniegu to samo jedzie bokiem. fajno fajno, szerokiej drogi!
@itakzrobieposwojemu: ta, bo mało było przypadków, że auto z salonu było bite, albo się #!$%@?ło przez błędy w procesie produkcji... Pieprzenie.

@Blendi: Fajny. Ile to ma koni, 130? Zresztą nie ważne, bo wszystkie 1.9 TDI to ten sam silnik, tylko różni się oprogramowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak, gdybyś chciał podnieść moc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@itakzrobieposwojemu: Oj były wały i to jeszcze jakie. Przebijane numery to była istna plaga kiedyś, teraz już tyle nie kradną no i tylko na części, a nie na sprzedanie. Jak auto było prosto z Niemiec to czujność razy dwa, kiedyś nie było internetów i ludzi robili w konia niezbyt wyrafinowanymi metodami. Tak samo też nie każdy wiedział jakie papiery były potrzebne do rejestracji. No i klasyka gatunku wstawiane ćwiartki, cofane liczniki,
@actuary: A właśnie, że nie. Drift (dryf) to jak się samochód ślizga i sunie w kierunku poprzednio uzyskanego wektora, pozostając poza kontrolą kierowcy - czyli dokładnie to co się dzieje po zaciągnięciu ręcznego w Golfie. Jeb w zaspę pod LIDLem. A takie zaiwaniane w tylnonapędowym samochodzie to powerslide. Przynajmniej chciałbym w to wierzyć. Nie jest to poparte niczym prócz mojej w to wiary. Dziękuję. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że pomogłem.