Wpis z mikrobloga

Witam,

w tym tygodniu kupilem Snoop Dogg G Pen - podrobke za niecale 100 zl, z alledrogo.
Kilka osob chcialo 'recenzje' wiec wolam:
@Cozzie @1357713 @SebusPL @NaxZST
Generalnie jest ok - dziala dobrze, wchodzi dobrze, troche za mocno przepala jazz - czyli dobrym vaporizerem nie jest.

Dodatkowo mam wrazenie, ze grzalka szybko sie przepali i musze zobaczyc co z tym mozna zrobic - moze jakies sitko na gore i nie bedzie tez tak przypalalo.

Pare uwag:
- w momencie gdy bateria pada, podrobka tego nie sygnalizuje - peklujesz wkladzik, cos tam sciagasz, to sie lekko 'obrabia' ale zjarac sie nie zjarasz... wystarczy na 15-20 buchow, laduje sie w 30 minut
- jak wczesniej wspomnialem, czesto gdy probuje 3 bucha z jednego wkladu (po przegrzebce, gdy wyglada, ze jeszcze jest git) to potem juz zwunglone - moze to po prostu ja jestem zbyt chciwy.

Jako podsumowanie powiem tak: nie zaluje, napewno sie przyda - testowalem juz w pociagu, na paru stacjach metra w Berlinie i ogolnie w miejscach publicznych - dobrze rozegrana akcja trwa chwile i nikt nie wie co wlasnie zrobiles obok nich - a ja chyba zdecyduje sie na PAX'a

#vaporizer #wykopjointclub #snoopdogggpen #pax
palladni - Witam,

w tym tygodniu kupilem Snoop Dogg G Pen - podrobke za niecale 10...

źródło: comment_SVvPc4i3Lt5rLlLYTbTfZENWiCVoU1kB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@palladni: dzięki za pamięć. ten fake vap lepiej traktować jako ciekawostkę (dosyć drogą). ja też kiedyś jak będę miał nadwyżke kasy to wezmę PAX!
  • Odpowiedz