Wpis z mikrobloga

@Saute: Ech szkoda ale mamy powtórkę z Deislera. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Generalnie wszystko mi jedno jak się skończy ten sezon - Bayern za Guardioli to najnudniejszy Bayern w historii. Fajnie by było jakby chociaż w tym roku odpadli z LM bez kompromitacji. (°°
@josedra52: Bez kompromitacji, czyli 0-0 i 1-1 z Juventusem. Też mam dość stylu Guardioli i ten sezon skresliłem już, nigdy tyle problemów z kontuzją nie było.. Czekam na Carlo i szczerzę sobie ząbki na nowy sezon i ewentualne transfery w obronie. Oby Lewy został.
@Varajin: Też sobie szczerzę ząbki. Lewy powinien zostać. Dobrze by było gdyby Kroos wrócił ale to raczej nieosiągalne. Alcantarę Pep może zabrać ze sobą do City - temu chłopakowi wyszło zaledwie kilka meczy. Jakieś 2 wzmocnienia w obronie, ewentualnie jakiś defensywny pomocnik i można grać. Ciekawe, czy Carlo będzie wpajał system gry z kontry jak to było w Realu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sunny-d: Jeśli tak będzie to Lewy będzie czuł się, jak ryba w wodzie. Fajnie byłoby oglądać taką maszynkę do zabijania rywali, jak za Juppa, a Carlo ma ku temu predyspozycje.
@Varajin: Oby tak było. Alonso też powinien być na wylocie, ewentualnie jako solidny rezerwowy. A obrona to jest szklanka, co chwilę jakieś urazy i kontuzje...

No cóż, póki co to zapinamy pasy i czekamy na Arsenal - Leicester o 13:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)