Wpis z mikrobloga

Witam mireczki potrzebuje pomocy, mianowicie nie wiem jaki wybrać ekspres do kawy. Musi byc w pełni automatyczny, sam spieniać mleko i sam czyścić przewody od spie ia ja mleka. Chodzi o to zeby podejść do ekspresu nacisnąć guzik i miec dobre late.be zbędnego mycia, jedyna czynność dodatkowa która dopusCzam to wyciagnięcie i schowanie mleka do lodówki.

#kawa #ekspresdokawy #kawatime
  • 11
@michalmerc: nie ma czegoś takiego jak "bezobsługowy automat". Poczytaj wątki na forach o kawie to zobaczysz, ile te bezobsługowe maszyny potrzebują obsługi od czasu do czasu. Jeżeli chcesz zminimalizować ilość takich czynności jak odkamienianie i wylewanie zlewek z tacki to musisz też kupić coś z podłączeniem wodno-kanalizacyjnym, ale nie jestem pewien czy coś w tym budżecie posiada w ogóle taką możliwość...
@michalmerc: nawet jak dysza będzie czyściła się sama, to i tak zostaną przewody zamoczone w mleku, które będziesz musiał regularnie sam czyścić, albo po pół roku ekspres się zatka. Najlepiej mieć cały "tenteges" do mleka na zewnątrz i przepuścić przez to z rana trochę wody.