Wpis z mikrobloga

@naczarak: beka, bo nikt nigdy w stosunku do polaków nie używał argumentu wzbogacania kulturowego.
Dobrze, że tam siedzą w więzieniu a nie tu xD
  • Odpowiedz
Jak chcesz coś udowodnić to zarzuć dane per capita, a nie manipulacje. Zawsze jak jest ten temat to przychodzi ktoś z danymi per capita i was masakruje. Przecież oboje wiemy, że gdyby było jak mówisz to byś podał takie dane, a nie ściemniał z liczbą więźniów.


@RuskiHolmes: Ale przecież po to podałem Ci zarówno dane o ilości więźniów wg. narodowości jak i o liczebności samej populacji? Ślepy jesteś?

Jak widzisz pomimo
  • Odpowiedz
@rzep: Dałeś trochę zmanipulowanych danych. Mi chodzi o coś z czym poważni ludzie mogliby dyskutować, jak ta tabela, którą wrzuciłeś do posta tylko per capita. No chyba, że twierdzisz, że w UK mieszkają tylko Polacy, Hindusi, Amerykanie, Niemcy i Pakistańczycy. Takie statystyki są na tym samym poziomie, jak wielkie dowodzenie przez członków KKK, że Murzyni są zagrożeniem dla białych, bo jest więcej przestępstw czarnych na białych niż vice versa. A nie
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: Zmanipulowanych danych? Gdzie są zmanipulowane? Masz najliczniejsze gruby narodowościowe w UK oraz najliczniejsze grupy narodowościowe w więzieniach.

Jak chcesz mieć tabelkę, to sobie ją zrób - podałem Ci do tego dane. Każdy inteligenty człowiek może w 2 sekundy zauważyć, że pomimo tego, że np. Hindusów jest więcej do Polaków, to w więzieniach jest ich 2x mniej, a Niemców, których jest 2x mniej od Polaków, nie ma w ogóle w top
  • Odpowiedz
@rzep: Na tej tabelce nie ma wielu innych nacji, więc równie dobrze może się okazać, że w porównaniu z innymi nacjami Polacy są grzeczni jak baranki. Przecież to wiesz, więc jaki sens ma to przekomarzanie się? Gdyby fakty były takie oczywiste jak mówisz to dawno byś to wrzucił i byłoby pozamiatane, więc o czym mówimy?
  • Odpowiedz
Na tej tabelce nie ma wielu innych nacji, więc równie dobrze może się okazać, że w porównaniu z innymi nacjami Polacy są grzeczni jak baranki. Przecież to wiesz, więc jaki sens ma to przekomarzanie się? Gdyby fakty były takie oczywiste jak mówisz to dawno byś to wrzucił i byłoby pozamiatane, więc o czym mówimy?


@RuskiHolmes: Ty naprawdę jesteś albo ślepy, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Cytuje jeszcze raz oryginalnego posta:
  • Odpowiedz
@rzep: Oczywiście, że są kraje, które mają mniej przestępców tylko czego tego dowodzi? Rozumiem, że według ciebie KKK miał rację, skoro w USA są rasy, które popełniają mniej przestępstw? Co to w ogóle za argument "uprzedzenia są dobre, bo niektórzy są lepsi"? Czy ty jesteś chorym człowiekiem?
EDIT: Wrzucać miałbyś dane PER CAPITA, a nie bujania pijanego rasisty.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że są kraje, które mają mniej przestępców tylko czego tego dowodzi? Rozumiem, że według ciebie KKK miał rację, skoro w USA są rasy, które popełniają mniej przestępstw? Co to w ogóle za argument "uprzedzenia są dobre, bo niektórzy są lepsi"? Czy ty jesteś chorym człowiekiem?


Dowodzi to tego, że Polacy nie są grzeczni jak baranki, skoro mamy niemal 3x więcej więźniów per capita od Hindusów i nawet nie wiem ile razy
  • Odpowiedz
@rzep:

Czy ty nie miałeś w szkole matematyki? Podałem nacje z największą liczbą obywateli w więzieniach oraz podałem Ci liczebność tych nacji w UK. Użyj mózgu, przynajmniej raz na tydzień.


Już na to odpowiadałem.

Dowodzi to tego, że Polacy nie są grzeczni jak baranki, skoro mamy niemal 3x więcej więźniów per capita od Hindusów i nawet nie wiem ile razy więcej od Niemców czy Amerykanów.


Nie, dowodzi to tego, że Polacy
  • Odpowiedz
@rzep: hm 1 tys na 646 tys to nie jest jakiś wybitny odsetek, czy mi się wydaje? oczywiście widzę, że są w UK społeczeństwa zagraniczne bardziej przestrzegające prawa co smuci, jednak czy jest to istotny problem dla Brytyjczyków, Polaków i dla nas w Polsce?
  • Odpowiedz