Wpis z mikrobloga

@Old_Postman: sekret? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o nie! też mam, dostałam od byłego pracodawcy xD
prawie wszystkie książki zostawiłam w rodzinnym domu. głównie to wydawnictwo czarne, UM2033, literatura obozowa i książki o seryjnych morderach i zwlokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Renton: hmm tajemnice wydarte zmarlym, profil mordercy, ptasznik, ale to fikcja, wcześniej chemia smierci i trzy pozostale, ale kazda następna jest slabsza i teraz mam zbrodnie niedoskonala, mam nadzieję, ze bedzie cos o rozkładzie zwlok. niestety malo tego, ale jest jeszcze killa ciekawych tytułów, tylko mam słabą pamięć do tego. ogólnie chetnie przygarnelabym wiecej ksiazek o seryjnych mordercach
@matra: tajemnice wydarte zmarlym to moim zdaniem swietna książka, ale chemia śmierci to wieeelkie rozczarowanie. Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad nią.
@matra: no właśnie, tak się naczytałam o tym rozkładzie zwłok, że tak szczegółowo opisane, że aż obrzydzenie bierze. Oczywiście było więcej uwagi temu poświęcone, ale na pewno poczułam rozczarowanie.
@matra: a znasz książkę "seryjni mordercy" jaroslawa stukana? Jeżeli nie to polecam, choć nie jest idealna. Jednak opisy, niektórych morderców są naprawdę przerażające, kiedy zdajesz sobie sprawę, że to wszystko wydarzyło sie naprawdę.

@Old_Postman: na razie nie. Ale kto wie co będzie w przyszłości ;)