Wpis z mikrobloga

Ma ktoś #sluchawki Brainwavz Delta i może powiedzieć jak działają?
Masa różnych opini na necie już głupieje...
niestety Xiaomi Piston czy Hybrid nie ma co kupować z USA za tą samą cenę nie mamy gwarancji i miesiąc czekania ;)

#pytanie #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4h00n: ja mam i polecam. graja neutralnie z lekko podkreślonym basem. ale doradzałem innemu Mirkowi i jest nie zadowolony bo wg niego jest za dużo basu. Osłuchałem się trochę tych doków i tanszych i drozszych i o Deltach powiem tyle że nie ma nic lepszego do 100
  • Odpowiedz
@piotria: @Ultra_Knur_9000: dzięki! Teraz wyczaić najlepszą ofertę i sobie kupie.
Co do basu to zawsze korektorem cyfrowym można trochę zbić ;) przynajmniej zawsze sobie lekko podbijałem więc chyba zbić też można. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: no właśnie do tej pory słuchałem na philipsach za 30zł :D jak pójdzie mi kabel oddam na gwarancje i po sprawie ;)
@piotria: a no rzeczywiście są z XKomu może się zainteresuje, najlepsza oferta, gwarancja jest idealnie ;)
  • Odpowiedz
@M4h00n: Xiaomi to z Chin, ale tak dopytam. Po co Ci gwarancja na słuchawki dokanałowe? Na 99% uszkodzisz przewód zaraz przy wtyku jack co dyskwalifikuje słuchawki od naprawy gwarancyjnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raadoslaw: jeśli dyskwalifikuje to jakim cudem reklamowałem do tej pory słuchawki z powodu zerwania kabla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotria: używam tych Comply? warte dodania 20 zł, normalnie one kosztuja ok 20zł za sztukę czyli ta cena z xkomu po prostu opuszczona o te pianki :) są one jakieś super może warto dopłacić?
  • Odpowiedz