Wpis z mikrobloga

Koledzy Kupilem wczoraj Xbox One i mam kilka pytań o co chodzi ze niektórzy na alledrogo sprzedają dostęp do konta z gra? Z czym to sie je? Czy jest to bezpieczne? Ogólnie przymierzam sie do jakiś zakupów i nie wiem co wybierać czy wersje pudełkowe czy elektroniczne czy konta czy zdrapki dużo pytań..... Gdzieś kiedyś czytałem ze opłaca kupować sie z kolegami na spółkę moze ktoś mi wyjaśnić w miarę jasno o co w tym wszystkich chodzi . Pozdrawiam #xboxone
  • 9
@Hefas:
Co przerobić? Xbox One? (_ )

@fenster0:
Nie kupuj kont z grą, bo po jakimś czasie właściciel konta może zmienić dane dostępowe i sobie nie pograsz (no chyba, że da ci login i hasło do Xlive oraz skrzynki mailowej).
Lepiej jest brać zdrapki z kodami do gier (ale tych jest raczej mało), a najlepiej brać wersje pudełkowe. Używek jest już całkiem sporo na rynku.
@Gh0st: dzięki za odp a powiedz mi bo chce odpalić golda bo dostałem zdrapkę na 3 miesiące i jak wyglada to z grami bo czytałem ze miesięcznie są 2 tytuły za Free i co będzie jak ściągnę kilka gier a pózniej skończy sie gold? Gry zostaną? Będę mógł dalej grać? I jeszcze jedno czy opłaca kupować sie coś przez golda?
@fenster0:
Co do Golda powiem tak:
1. Dostajesz 4 gry: dwie na Xbox One i dwie na X360 działające we wstecznej kompatybilności.
2. Gry z Golda na XO działają do końca abonamentu, natomiast te z X360 permanentnie
3. Kupowanie przez Golda czyli Deals with Gold się opłaca, bo skoro i tak opłacasz abonament by mieć te 4 gry miesięcznie + dostęp do multiplayera, to jak się trafi okazja to można niektóre