Wpis z mikrobloga

@makaladu: grałem z kumplem na dwóch różnych serwerach. W każdym, pomimo naszych udolnych/nieudolnych prób w końcu nas okradziono. Zwierzęta wchodziły do domów i nas zabijały i ogólnie było... Ciężko. Pogram chętnie jak naprawią najgrubsze błędy.

Nie wiesz kiedy wychodzi ostateczna wersja w sumie?
@bkwas: ciekawe jak zwierzeta wchodzily do domow, skoro nie wchodza na fundamenty (taki jest najlepszy sposob na zabijanie niedzwiadkow - stawiasz fundament i naparzasz z łuku).

Wyjście z alfy jest planowane na ten rok - nie wiadomo jak to będzie. Może dzięki zwiększonej sprzedaży i większej gotówce, Garry ogarnie, bo wyjście z Alfy było ostatnio planowane na 2015
@prnppp: Nie wiem jak to możliwe, wiem że na dwóch serwerach, robiliśmy swój domek koło skał i notorycznie coś wchodziło nam do środka. Najczęściej niedźwiedzie, które jak wiadomo są problemem.

Przez palisady tez przechodziły. Dwa razy obudziliśmy się ze zwierzęciem już w domu. No i pomijam wieczne #!$%@? ludzi, którzy notorycznie nawet jak jeszcze nic nie masz po prostu Cie zabijają : D

Raz mieliśmy już naprawdę wiele, pare różnych broni,
@bkwas: lepszych czasów nie będzie - taka już jest specyfika i społeczność tej gry, a gra polega w sumie na rajdowaniu i zabijaniu. Co innego fakt, że jest pełno cipek, które nie potrafią zabić nikogo i kampią spawny, żeby zabić golasa.
@prnppp: O lepsze czasy chodzi mi bardziej o cheaterów i dziury w grze, nie o zachowanie ludzi, bo w tym da się walczyć, będąc po prostu albo w grupie, albo dobrym i czujnym. Wiem, że na pewno nie wrócę na serwer wykopowy rusta, bo po 5 minutach, stwierdziłem że to idealny przykład festiwalu #!$%@? : D
@bkwas: Uwierz mi ze cheaterow w tej grze jest naprawde malo, ludzie po prostu dobrze strzelaj sam cos o tym wiem bo z boltem i lepsza amunicja potrafie zabic kazdego kozaka nwet z duzej odleglosci. Zauwaz tez ze gra jest ciagle rozwijana i trzeba przyznac ze tworcy bardzo sie starja, a z bugiem zwierzat wchodzacych przez sciany sie nie spotkalem(gram od lipca tego roku).