Wpis z mikrobloga

@player11one: da się filtrować, na górze strony

bytom ma to do siebie, że kolory w internecie różnią się od tych w realu, więc najlepiej zobaczyć stacjonarnie - raz zamówiłem granatową marynarkę, a dostałem dosyć jasnoniebieską, na dodatek z bardzo wyraźną jodełką
@blondegirl: A gdzie i ile możesz dać rabatu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

byłem dzisiaj w sklepie stacjonarnym Bytom, ale nie mieli żadnej koszuli która mnie itneresuje w moim rozmiarze, nawet nie pomyślałem zeby sobie podotykać materiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A gdzie i ile możesz dać rabatu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@player11one: ale tylko stacjonarnie w Olsztynie (,) i akurat z włoskim kołnierzykiem mamy kiepski wybór. Ta z Bytom wygląda spoko, skoro wcześniej kosztowała ponad 2stówki to może i jakościowo materiał dobry
W Kastorze za tą cenę dostaje się 20% poliestru w składzie. Brałbym.


@Xizor: nie każda ( ) mamy też 100% bawełny za mniej niż 150zł. Chociaż niektórzy klienci wolą z domieszką poliestru, podobno mniej się gniotą (?)
@player11one: W Bytomiu to najpierw pomacaj te koszule. Jeśli materiał będzie bardzo cienki, gładki (w dotyku, nie mówię o mikrowzorach - taki gładki jakby śliski), "papierowy" to raczej unikałbym. Mam właśnie jedną taką i nie idzie tego uprasować chyba niczym. Z drugiej strony jeśli w dotyku będzie raczej grubsza, mięsista to myślę że się nie zawiedziesz - i tak IMO Lambert/Lantier z Vistuli/Wólczanki są lepsze (szczególnie gdy trafisz na coś z