Wpis z mikrobloga

@Adam_Wolf: zaczyna ie #!$%@? bzdur o niczym. Te lemingi które trzymały morde na kłódke przez 8 lat jak TUSK nakopał50 mld zadłużenia w 8 lat a miejscami zadłużenie sięgło 8 % pkb w 1 rok. Teraz nagle będa pieprzyćjak potłuczeni nawet jak nie znają budżetu na 2017 xddd
Gnije srogo.
@Tajch: zauważyłem, że po dojsciu PO do władzy drenaż kapitałowy wręcz eksplodowała po 1 roku rządzenia, wpływy do budżetu spadły o kilkadziesiąt mld. Propsy.
Już nawet nie wspominam o przewałąch na VAT jaki za ich rządzenia się pojawiły na skale wręcz manufakturową.
dx
ciągneli zadłużenie nawet w okresie odbicie sie gospodarki. Takze twoja teorie to inwalida totalny z obciętą głowa.
@soltys3000: mylisz sie. Nawet nie raczyles sprawdzic w jakich latach była zapasc i co wtedy dzialo sie odnośnie luksemburga dx. Pis rządził kawałek 2007 wiec wpływ mógłmieć co najwyżej na 2008 jeszcze a jebło w 2010.
Ale tak to jest jak się nie ma wiedzy o ekonomi żadnej. CZemu mnie to nie dziwi dx
@siodemkaxx: kolejny szczekasz bez wiedzy

dx

Co wy macie z trymi pisowskimi trolami dx

BTW pogratulowac
Pobierz p.....r - @soltys3000: mylisz sie. Nawet nie raczyles sprawdzic w jakich latach była ...
źródło: comment_eC4Y7y15cHiRQSyGDPKTz0O0RfUeTBVS.jpg
@zakmacher: bogatsi (i tu nie chodzi mi o zarabiających powiedzmy 15k miesięcznie ale wiele więcej), z tego co kojarzę w stosunku do krajów zachodnich mają całkiem dobre warunki jeśli chodzi o same podatki, ale jak masz jakieś dane to mnie popraw, bo może coś źle skojarzyłem.