Wpis z mikrobloga

@smutnyrobol:

UWAGA UWAGA, OGŁOSZENIE

Gdyby jakiś sklep RTV chciał zamówić urządzenie wykrywające i obwieszczające głośnym wyciem fakt wygenerowania w krótkim czasie kilku kodów wyłączających popularne typy telewizorów, to ja bardzo chętnie się podejmę. Do zamówionego urządzenia dorzucę gratis tablicę korkową z nagłówkiem "Tych Klientów nie obsługujemy"

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smutnyrobol: działa z różnymi firmami na raz bez żadnego przestawiania? jeśli tak to taki "uniwersalny pilot" oszczędił by jakieś 10-20 minut codziennie rano i wieczorem pracownikom działu RTV w sklepie w którym pracowałem, 100 telewizorów do wyłączenia po kolei
  • Odpowiedz
@xsiekierax: wyłączają się w sklepie same z bezpiecznika czasowego, a włącza się każdy jeden przyciskiem na obudowie. Działają na różne piloty i tak jest szybciej. Poza tym w ciągu dnia i tak część się wyłącza bo mają jakieś kretyńskie tryby ekologiczne i nie ma nikt zdrowia aby to w każdym telewizorze ustawiać.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: nie w sklepie w którym pracowałem, tam każdy telewizor co rano musieliśmy włączyć, a wieczorem każdy wyłączyć. Nie było jednego magicznego "przełącznika" który odłączał zasilanie wszystkich telewizorów. Nie pamiętam też żeby był problem z wyłączaniem się telewizorów w czasie dnia, wystarczy ustawić przy 1 włączeniu tryb sklepowy a nie domowy.
  • Odpowiedz