Wpis z mikrobloga

Wróciłem dzisiaj do domu po korepetycjach i moim oczom ukazała się paczka, leżąca na stole w dużym pokoju. Szła 3 dni i doszła na pocztę już wczoraj, ale listonosz dopiero dzisiaj wrzucił awizo, no i rodzice mi odebrali. Od razu zabrałem ją do pokoju i się do niej dobrałem. Powstrzymałem się na chwilę z otwarciem, żeby uwiecznić nietkniętą paczkę i przy okazji zauważyłem, że została zaadresowana przez kobietę i szła z Lublina.

Koperta

Po cyknięciu zdjęcia, szybko rozerwałem kopertę i wysypałem zawartość na łóżko, a moim oczom ukazało się:

- CYCKI! Właśnie tak! Dostałem cycki madafakas

- Herbata

- Cukierki

- List

Z jakiegoś powodu do góry nogami

Rozwinąłem szybko list, by się dowiedzieć, kto mnie wylosował i wypadł z niego jeszcze kupon z loterii.

Szysko już razem

I w tej części wpisu, chciałbym bardzo podziękować @Agata921 za paczkę :) List czytało się cholernie przyjemnie i kilka razy się zaśmiałem, jak pisałaś mi o sobie. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś na weselu i już nie żałujesz, że się zgodziłaś być druhną (nie mówicie "starsza" na druhnę na Lubelszczyźnie przypadkiem?).

Znam ból bycia śpiochem i życzę Ci w powodzenia we wstaniu na szkolenie, jeśli się jeszcze nie odbyło :)

Co do juwenaliów, to mam nadzieję, że jednak nie sprawią, że będziesz musiała zdawać sesję we wrześniu :p

Jeśli mam się czegoś przyczepić, to to, że napisałaś, że masz zwierzaki, ale nie raczyłaś już dodać, jakie :p

Jestem wielkim pijusem, jeśli chodzi o herbaty, niestety nie cierpię żurawiny :< mimo to, jednak zdecydowanie spróbuję Twojej herbaty i mam nadzieję, że mi zasmakuje (choć się boję, że kaktus może mnie pokłóć, ale co tam, raz się żyje), a jeśli nie, to w domu mam zwolenników żurawiny, więc na pewno się nie zmarnuje :)

Na cukierki już się rzuciłem, kupon zdrapany i dzięki Tobie jestem bogaty, bo wygrałem 1 zł!!! Jutro będę żył, jak król!

Jeszcze raz chciałbym Ci podziękować droga Agato i mam nadzieję, że będziesz się bardziej udzielała na wypoku :)

#wykopoczta #wypokoczta
  • 10
@stasiusoyka: Oczywiście, że mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mi się właśnie podoba, bo... oh wait, jednak nie będę się wdawał w polemikę, skoro mogę usunąć Twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cheft: Już po weselu, nie było zbyt udane :P Zwierzaki: kochana przytulanka bernardyn, trzymiesięczny kociak i chomik o wdzięcznym imieniu Bobek (wiadomo dlaczego ;>). Szkoda, że nie trafiłam z herbatą :( Dobrze, że paczka doszła cała a nie w częściach :p