Wpis z mikrobloga

Zmęczony ciągłymi kłótniami i fochami z moim #rozowypasek zaproponowałem, że kończymy z obrażaniem się, tak po prostu, definitywnie, żadne z nas nie ma prawa się o nic obrazić. I teraz uwaga bo #logikarozowychpaskow motzno. Moja luba stwierdziła, że to niesprawiedliwe bo


Kurtyna
Siedzę na kanapie z drinkiem w ręku i nie wiem czy wierzyć w to co usłyszałem...
  • 38
  • Odpowiedz
@DarkMindTraveler: Ale słuchaj #!$%@?, i reszta. O co można się #!$%@? kłócić ? Dla mnie też to było nie pojęte. Są jakieś ważne sprawy o które można się kłócić jak biznesy czy sposób doprowadzenia do czystej rasowo europy, ale nie jakieś srututu, sranie się o pierdoły, szkoda życia. Te związki to ma być #!$%@? ułatwienie i uszczęśliwienie życia swojego i partnerki a nie kotwica na plecach i gehenna.
  • Odpowiedz
@DarkMindTraveler: zaproponowałem, że kończymy z obrażaniem się, tak po prostu, definitywnie, żadne z nas nie ma prawa się o nic obrazić. - zachowałeś się jak na prawdziwego mężczyznę przystało.

  • Odpowiedz
  • 2
@DarkMindTraveler: może spróbuj jej powiedzieć, że jest Ci przykro jak ona się tak obraża zamiast z Tobą porozmawiać, bo bardzo ją kochasz i nie lubisz nie wiedzieć co czuje.ale wtedy zamiast się obrazić może zacząć #!$%@? o uczuciach a ostatecznie i tak się obrazić, a wtedy #przegryw mocno
  • Odpowiedz
pierwsza zasada to nie działać tak, jakbyśmy nie chcieli aby inni działali do nas
nie chcesz żeby się obrażała? po prostu zacznij to ignorować, brak atencji zadziała jak lek
  • Odpowiedz