Wpis z mikrobloga

We Flashu właśnie potwierdzono, że DC ma multiverse. To ile teraz mamy światów w multiverse DC ? Policzymy ?

Seriale:
1. Earth One - Flash (Barry Allen), Arrow (Olivier Queen) [Akcja Arrow, Flash, Legends of Tommorow, Constantine ?]
2. Earth Two - Flash (Jay Garrick), Arrow (Robert Queen) [Flash sezon 2]
3. Earth ? - Arrow (Connor Hawke) [Widziany w przebłyskach w Flash 2x13]
4. Earth ? - Flash (Barry Allen / Serial z 1990r. + Filmy) [Widziany w przebłyskach w Flash 2x13]
5. Earth ? - Supergirl (Kara Danvers) [Widziany w przebłyskach w Flash 2x13]
6. "Gotham" serial TV
7. "Tajemnice Smallville" serial TV

Filmy kinowe:
8. "Stare" filmy z Batmanem (to było jedno uniwersum ?)
9. "Stare" filmy z Supermanem ( to było jedno uniwersum ?)
10. Film "Kobieta Kot" z 2004r.
11. Film "Constantine" z Keanu Reevesem z 2005r.
12. Film "Green Lantern" z 2011r.
13. Trylogia "Mroczny Rycerz" Nolana 2005-2008-2012r.
14. DC Extended Universe [ Nowe filmy zaczynając od Man of Steel] 2013-2020r.

Coś jeszcze sobie przypominacie ?

#theflash #arrow #legendsoftomorrow #batman #superman
  • 15
  • Odpowiedz
@kundziukundziu: Po pierwsze już dawno potwierdzono
Po drugie nawet połowy nie wymieniłeś. Poza tym nic tak naprawdę nie stoi na przeszkodzie, aby constantine (film) był w tym samym uniwersum co Batman Burtona
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Wymieniałem z pamięci w sumie, ale z filmów i seriali (aktorskich) chyba większość jest, co przeoczyłem ? Niby nic nie stoi na przeszkodzie, ale wypisywałem tylko jak pamiętałem jakieś przesłanki, że filmy są w tym samym świecie.
  • Odpowiedz
@MorDrakka: o logikę DC, wg której trzeba zrobić kilka światów równoległych różnym aktorom (serialowym i filmowym). To i tak zresztą sie kupy ani dupy nie trzyma, bo mimo istnienia tych wieloświatów, DC dalej pozbywa się aktorów serialowych na rzecz tych pojawiających się w filmach kinowych. Pojawia się suicide squad to usuwają tę grupę z serialu Arrow. Ma pojawić się Deathstroke w filmie kinowym więc zdecydowali, że już nie pojawi się w
  • Odpowiedz
@StayOut: Po pierwsze Multiwersum istnieje w DC od wielu, wielu lat. Przed Crisis on Infinite Earths było nieskończenie wiele światów równoległych, więc to trzyma się kupy. Owszem pozbyli sie Deadshota ponoć z tego powodu, ale jak sam wiesz The Flash dalej jest emitowany i raczej go nie ściągną. Co do Deadshota, to po prostu powiedziano, że w serialu raczej już go nie zobaczymy, bo on teraz występuje w Shannara Chronicles i
  • Odpowiedz
@MorDrakka: a Deathstroke? A Waller? To też spiskowe teorie? Mnie sie podoba pomysł by film żył własnym życiem a seriale swoim (chyba żeby budżet pozwolił na zgrabne nawiązanie). Ale pozbywanie się postaci filmowych z seriali z powodu tychże filmów jest idiotyczne. Jeszcze rozumiałbym jakby już wcześniej nie wprowadzili tych bohaterów, ale zrobili to a teraz zabierają ostatecznie. Wierni fani tych produkcji mają prawo czuć się pokrzywdzeni. Deathstroke był najlepszym elementem i
  • Odpowiedz
a Deathstroke?


No właśnie o nim pisałem wyżej, tylko mi się popierniczyło i napisałem Deadshot, więc tak, teoria spiskowa

A Waller


@StayOut: Po prostu zabili ją. I tak była słaba i nikt jej nie lubił
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Co? Przecież w MCU jest jeden świat połączony tzn. filmy i seriale są w jednym uniwersum. To, że Coulson nie występuje w filmach to nie znaczy, że nie żyje. Przed AoU był odcinek jak sam Coulson dał informacje Hill o tej lasce Lokiego, którą ma Hydra.
  • Odpowiedz