Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę że muszę być znienawidzonym typem człowieka według PiS.
- ateista
- żonaty ale bezdzietny
- wykształcony
- pracujący w zagranicznej korporacji
- kapitalista
- 33 lata i dobrze pamiętam ich rządy.
Ogólnie zadowolony z życia. Dużo po świecie podróżowałem i mam dobre porównanie.
Czasem mi się wydaje że tang cały PiS istnieje tylko dla tej ciemnoty która skusi się jakimiś ochłapami. Dla nich taki człowiek jak ja jest przeszkodą. Samodzielnie myślący bez księdza i nakazań prezesa? Trzeba takich ludzi stłamsić. Ale takich ludzi jak ja jest za dużo. Widzę to po swoich bliskich i znajomych. Po swojej rodzinie bliższej i dalszej. Wydaje mi się ze trzeba ten okres po prostu przeczekać. Może trzeba będzie sięgnąć po inne metody by ich się pozbyć gdy przegrają następne wybory. Tak czy siak pozbędziemy się tego nacjonalistycznego syfa :)
#neuropa #polityka
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su Ale taka retoryka działa Roszczeniowa patologia której jedynym celem na weekend jest dobrze się nawalić i wziąć hajs na brajanka czy Amelkę. To samo Osoby starsze jako Żelazny elektorat... Niektóre ich ruchy są złe ale tak samo robiły wszystkie AWSy ZCHNY Solidarnościowcy i cała reszta od 89... Perspektywa tego przysłowiowego koryta zaślepia oczy i gdy go zdobędą to zaczyna totalnie palma odwalać czego najładniejszym przykładem jest Korwin w PE
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę że muszę być znienawidzonym typem człowieka według PiS.

- ateista

- żonaty ale bezdzietny

- wykształcony

- pracujący w zagranicznej korporacji

- kapitalista
  • Odpowiedz
@blubi_su:
- ateista (antychryst i antykatolik)
- żonaty ale bezdzietny (bezproduktywny lewak)
- pracujący w zagranicznej korporacji czyli w miarę niezależny finansowo (zyd służacy obcym interesom)
- wykształcony (gorszy sort)
-
  • Odpowiedz
  • 15
@ediz4: najwidoczniej wychodzi z innego założenia. On głupi nie jest. Wie że najłatwiej kieruje się ludźmi prostymi, bez ambicji w życiu. Po prostu ciemnym ludem. To jest właśnie target PIS. Tworzy więc wizję pasującą do tych prostych umysłów.
  • Odpowiedz
@ediz4: No nie moja wina że Dorn jest imbecylem i nie potrafił nawet poprawnie użyć tego stwierdzenia. Jednak wydźwięk w jakim go użył jest jasny i klarowny. "Wykształciuch" - przeciwnik PiS. Człowiek o rozległej wiedzy, specjalista.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ależ wręcz przeciwnie. Właśnie w odróżnieniu od przeciętnego pisiora ja jestem człowiekiem który nie jest właśnie smutnym umęczonym szarakiem. Jestem mega pozytywną postacią która ma mnóstwo znajomych i spełnia się w swoich pasjach. To też nie pasuje do typowego szarego mohera w---------o na wszystko i wszystkich. Tak bardzo śmieję się w twarz tym wszystkim pisiorskim przegrywom którzy potrafią tylko narzekać :) Cieszę się ze poprawiłem humor. O to chodzi,
  • Odpowiedz
@ediz4:
Widzicie drogie dzieci, neuropa zrzesza wielu inteligentnych, świadomych sytuacji otwartych na alternatywy ludzi, którzy po rozważeniu za i przeciw wybrali sympatyzowanie z tym frontem... o, a tu mamy @blubi_su - zwykłego, szarego leminga mającego problemy z interpretacją nawet prymitywnych, propagandowych frazesów PiSu przeznaczonych dla znienawidzonej przez niego masy przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za każdym razem, gdy widzę podobnego prostego człowieczka w natarciu, robi
  • Odpowiedz
@blubi_su: ehhh nawet nie chce mi się odpisywać lemingowi takiemu jak ty, ogólnie gospodarczo pis i po są bardzo podobne a te demoniczne rządy is 06-08 stworzyla platforma w główkach lemingów bo nic złego w tym czasie się nie działo
łap kilka
  • Odpowiedz