Wpis z mikrobloga

@MichaelT128: Póki co jeszcze studentem jestem ale juz niedługo nie. Wiec nie chce specjalnie po roku szukać konta. Pieniądze wypłacam osobiście wiec jako takiego wpływu z konta pracodawcy nie byłoby. Chodzi mi o jak najbardziej przejrzyste zasady banku i rozsądna ofertę. Nie chodzi mi o jakieś kosmiczne bonusy, które się pojawiają na chwilę, bardziej liczy się ogólne podejście do klienta.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Najwidoczniej autor w tym konkretnym przypadku nie uznał że jest to "pozycja alarmująca", ze względu na całokształt działalności banku. Wystarczy przeczytać argumentację pod tabelką żeby to zrozumieć ...

a) PKO BP – jest moim zdaniem, absolutnym liderem, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo depozytów. Po pierwsze, jest on największym polskim bankiem z aktywami 222 mld PLN. Skarb Państwa posiada, co prawda, tylko 31% akcji, lecz ze względów wizerunkowych jest mało prawdopodobne,
  • Odpowiedz
@Pan_Wilk: No to może Raiffeisen Polbank i Konto wymarzone z gwarancją niezmienności wybranych opłat? Płacisz za kartę 3zł/msc i masz gwarancję:

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za wpłaty gotówki w oddziale

0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale
  • Odpowiedz