Wpis z mikrobloga

Hej murki! Czas na małe #rozdajo z czymś co może mocno się przydać zwłaszcza przy częstym mirkowaniu.

Swoich pierwszych właścicieli szukają dwie pary okularów wybrane przez zwycięzców w naszym sklepie internetowym (każda o wartości 295zł). W okularach zamontujemy soczewki zerowe lub z odpowiednią wymaganą korekcją oraz powłoką Ideal Max Blue UV, która pomoże w ochronie oczu przed szkodliwym "niebieskim światłem" emitowanym przez ekrany (wartość pary soczewek z tą powłoką to 225zł).

Losowanie dwóch osób (z plusujących ten wpis) przez #mirkorandom w sobotę wieczór (bez zielonek).

W oczekiwaniu na losowanie możecie przejrzeć dostępne modele lub zajrzeć na naszego facebooka lub instagrama.

#okulary #optyk #modameska #modadamska #zdrowie #oczy
  • 95
  • Odpowiedz
@GloomySunday: Skąd pomysł na taką nazwę? czy czasem założyciel biznesu nie myślał o samobójstwie jednak doznał "oświecenia"? :) w ramach ciekawostki polecam zapoznać się z mroczną historią węgierskiej pieśni o tym tytule ;)
  • Odpowiedz
@Siotson: W każdej oprawie dobrej jakości można zmienić soczewki. Koszt zależy od jakości produktu oraz mocy.
@BetonowyDeszcz: Montujemy soczewki plastikowe z wysokiej jakości powłoką antyrefleksyjną (produkcja: Jeleniogórskie Zakłady Optyczne). Powłoka ta posiada dodatkowe warstwy utwardzające, które dodatkowo chronią soczewki przed uszkodzeniami. Oczywiście żadna soczewka nie jest niezniszczalna i trzeba o nią dbać. Jednak korzystanie z soczewek plastikowych z dobrymi powłokami jest dużo lepszym rozwiązaniem niż soczewki mineralne (szklane).
  • Odpowiedz
@GloomySunday: Jak bym wygrał to bym się bardzo ucieszył, swoje ostatnie okulary zabiłem 4 miesiące temu od tamtej pory tylko soczewki ale już moje oczy powoli się buntują przed noszeniem kontaktów po 15h dziennie.
  • Odpowiedz
@GloomySunday: Już od dłuższego czasu zbieram się na wizytę u patrzałouzdrowiciela, bo już ze dwa lata minęły od ostatniej wizyty i okulary mocno zużyte. Rozdajo zrobione w dobrym momencie!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz