Wpis z mikrobloga

Spędziłem dzisiaj na wykopie kilka dobrych godzin i #!$%@? w każdym znalezisku widzę komentarze o tym jak to w Polsce by się coś nie udało, jak tu się #!$%@? żyje, że jesteśmy najgorszą nacją świata, wszędzie złodzieje, u nas taka bida i ciemnogród, a zachód taki piękny.

Powiem wam, że do tego stopnia mnie to #!$%@?, że zacząłem blokować tych dołujących naród hejterów.

Kurna. Jak się nie podoba to albo wyjedźcie do cudownego zachodu albo naprawiajcie tutaj.
Ja nie wiem jak można się tak ciągle dołować.

Polska to cudowny kraj z piękną historią, zabytkami, świetnymi ludźmi, genialną kuchnią, bogatą kulturą i pięknymi kobietami.

Proszę to zapamiętać i powtarzać. Niech duch narodu odrodzi się w nas i wypnie się na ten idiotyczny Zachód.

#nocnazmiana #oswiadczenie #polska #patriotyzm
  • 10
@Cripex: Ja widzę wady swojego kraju. Widzę wady obywateli Polski, ale to nie znaczy, że to powód do nienawiści. Mnie też czasem wkurza nastawienie innych, szczególnie tych co na miesiąc wyjadą do murzyńskiej pracy i uważają się za światowych królów życia.
@Cripex: Wsród obcokrajowcow nie zauważyłam czegoś takiego. Raczej zawsze pozytywnie i z szacunkiem, mówią o swoim kraju, bez popadania w skrajności.
Tak mi sie z wczoraj przypomniało, jak koleżanka Brytyjka mówiła,że chce jechać do Polski na wakacje. Myślała nad Krakowem i pytała o rady. Druga koleżanka (Polka), zaczęła jej odradzać, pytając czy dobrze się czuje,że chce tam jechać. Przecież w Polsce drogo, ludzie wredni a do tego nie mówią po angielsku