Wpis z mikrobloga

@exdami: Hahaha no nie moge koś wleje wode do wrzącego oleju i poparzy sobie ręce i może twarz. xDDDDD PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA SPALI SOBIE DOM. XDDDDDDDD EPIC TROLOLOLOLOLO!!!!!!!1111
  • Odpowiedz
@DragonEW: mysle ze jest

i wtedy co, co byscie powiedzieli takiemu mirkowi który się poparzy? ze to była zarzutka? it's a prank, bro?
niby mirko, niby "spolecznosc", brak mnie slow po prostu. ryzykować zdrowie innych dla chwilowej beki

sa zarty dobre i slabe, a ten jest glupi i niebezpieczny.
  • Odpowiedz
Hahaha no nie moge koś wleje wode do wrzącego oleju i poparzy sobie ręce i może twarz. xDDDDD PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA SPALI SOBIE DOM. XDDDDDDDD EPIC TROLOLOLOLOLO!!!!!!!1111


@3edcvfr4: nigdy ludzka krzywda mnie bawić nie będzie, wypraszam sobie. Chory humor owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś kto uwierzy w takie gówno nigdy na mirko się nie dostanie. Może jesteśmy bandą stulejarzy, ale bez przesady ( ͡°
  • Odpowiedz
@exdami: ty wiesz żeby tak nie robić, ja wiem żeby tak nie robić, ale wystarczy jeden #rozowypasek, który nie ma takiego wyczucia i tragedia gotowa. rozumiem podś#!$%@?, ale ludzie są wystarczająco głupi bez celowego wprowadzania ich w błąd.
  • Odpowiedz