Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, Recenzja #meizu M2 (Mini). Testowałem jeden z najlepszych #telefony do 400zł. Jakie #smartfon ma wady, i jakie zalety, czy warto go kupić w Polsce, a może prosto z Chin? O tym wszystkim dowiecie się z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=c8X65I0jG4E
Wśród komentujących film na #youtube będzie małe #rozdajo
Telefon kupiony na #jd za 360zł.

#android #telchina #chinskiecuda #aliexpress
telchina - Mirki i Mirabelki, Recenzja #meizu M2 (Mini). Testowałem jeden z najlepszy...

źródło: comment_W9S59pcCWoZ8gmqvMwxPQS0j2cRXn99q.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@telchina: wow ja czekałem na wielką wyprzedaż 11.11 i moje meizu m2 mini z podatkiem i przewalutowaniem wyszło mi 540 zł, ale kurna staniał, jak was nie lubię
  • Odpowiedz
@Rzuku: to "ślązka gadka" nie tylko z akcentu, ale też przez różne błędy językowe, które być może są jakimiś regionalizmami jak np. "trzymie"
@telchina: wchodzę na jd bo tak mnie zmartwiłeś, że moje meizu staniało, a tam widzę, że najtańsze ponad 130$ to grubo powyżej 500 zł nawet przy korzystnym przewalutowaniu i bez podatku w Urzedzie Celnym (jak ktoś ma pecha to sprowadzanie wyjdzie mu pod 700 zł),
  • Odpowiedz
@antros: przecież 11.11 jak dobrze pamiętam bez podatku wychodziło 370 złotych (inna sprawa że chińczyk poleciał w uja i w końcu mi nie wysłał), później jeszcze na jd były do wyrwania w podobnej cenie
  • Odpowiedz
@cebulandia: kupowałem za 112$ to grubo powyżej 400, najtańsze (kilkadziesiąt sztuk, trzeba było być szybkim) były po 99$ (dalej powyżej 400), nawet jakbym nie stracił na przewalutowaniach to i tak UC mnie dobił i dorzucił do rachunku ponad 100, poniżej 400 nawet bez podatku nie było realne i teraz też nie widzę by było
  • Odpowiedz
@antros: na ali z kuponem było około 95-97$, później na jd z kuponem po 103$, co przy kursie dolara poniżej 4zł (11.11 3,95) dawało mniej więcej 400, niektórzy też mogą liczyć mniej, bo mieli wcześniej wymienione dolary, jeszcze we wrześniu przecież był po 3,7

zresztą mówimy o tym samym modelu?
teraz http://skroc.pl/df1e5
niebieski 108, na aplikacji zdaje się znów można kupon na 10$ wyrwać (?) więc masz 400 bez podatku
  • Odpowiedz
@cebulandia: no widzisz, jeśli ktoś się bardzo stara (konta walutowe, wyczekiwanie na dobry kurs, promocje, mega szczęście tj. UC nie widzi jego paczki) to i tak nie jest w stanie zejść do tych 360 z wpisu :)
  • Odpowiedz
@telchina: wchodzę na forum klikam w link z USD $92.9 a tam cena USD$ 112.99 :D, potem patrzę na datę postu, a to już prawie 2 miesiące minęły, no niezbyt aktualne :/
  • Odpowiedz
@telchina: to ja za 600zł kupiłem w x-kom dwa tygodnie temu (ale gwarancja jest w polskim serwisie przynajmniej).... a Ty mi piszesz że 360zł zapłaciłeś... 7 lat temu też kupiłem telewizor LG 32', 3 (TRZY) dni później był już 400zł taniej. Jakieś fatum na mnie ciąży.
  • Odpowiedz
@telchina:
Cześć, mógłbyś mi polecić jakiś tani telefon, ważne aby miał dobry gps, lampe led, zdjęcia w miarę dobre, i dobrze aby miał diodę powiadomień. Może mieć 1GB ram :) Aha noi Android.
Nigdy nie kupowałem nic u chińczyków, może gdzieś są jakieś bonusy na 1 zakup, aha mam jakieś zniżki na banggod (jakieś loterie był ostatnio). ( ͜͡ʖ ͡€) pozdro
  • Odpowiedz