Wpis z mikrobloga

@peszmerd:

nie jest na odwal

bez przesady. Nie jest na odwal, jest po prostu trochę inny sposób naliczania tego. Uważam, że jest OK, i z tego co widzę po komentarzach - ludzie nie narzekają :) żeby to zrobić tru-RL trzeba byłoby trochę więcej kodu narobić. Myślę, że nie ma co zmieniać - osiągneliśmy cel zbalansowania zdobywania doświadczenia, jednocześnie jest i tak trochę więcej niż na RL - jak wynika z Twoich
@peszmerd: czy przedostatni - nie jestem pewny, trzeba byłoby sprawdzić, ale czy nie jest tak, że to jest mnożenie - i przez to kolejność nie ma znaczenia? Wiem na pewno, że stamina działa i podlega jej mnożnik stage'owy, bo działała też przed resetem.
@marahin: stamina działa, pytanie czy jak padnie grim, to jeden ma (ZAŁÓŻMY) na niego mnożnik x10 a drugi x5, i czy faktycznie jest tak, że jeden ma dwa razy więcej exp od drugiego. Czy może przypadkiem last hit nie determinuje jaki mnożnik zostanie użyty - wątpię, żeby tak było, ale to możnaby sprawdzić
@peszmerd: jeśli chodzi o staminę, to jak latałem w pt w 4, jako jedyny mając parę minut pozostałych, dostawałem więcej expa za hellspawna niż medyk/palek/gandalf, więc coś tam różnicy robi - ale nie bawiłem się w obliczenia i szukanie igły w stogu siana