Wpis z mikrobloga

@nofink: Byłem na brodaSPA i ogólnie mogę polecić. Natomiast co do tattoo byłem porozmawiać z tatuażystą ale go nie było, więc poproszono mnie o wysłanie maila, na którego nie dostałem żadnej odpowiedzi więc nie polecam :P
@Namenick: 4 dychy za strzyżenie to graniczna kwota, powyżej bym nie dał,
ale jak przy każdej usłudze płacisz za konkretne rzeczy i albo mozesz być po taniości #!$%@? przez marysie na osiedlu meskie15/dziecięce10 której obojętne kogo tnie, albo przez kogoś kto obcina tylko facetów, w cenie masz 2 mycia i stylizowanie-ale to już kosztuje, a wybór jest twój
@nofink: polecam jak najbardziej (jak dasz radę - terminy - to zapisuj się do Ostrej - Małgośki) - combo II czyli strzyzenie i brodaspa. Już po 1 wizycie moja broda była całkowicie odświeżona i wypielęgnowana. Każdy z pracujących tam ludzi chętnie wytłumaczy i pomoże dobrać odpowiednie oleje czy pomady (można zakupić na miejscu). Jak masz długa brodę (ja miałem ok 15cm) to nie wachaj się i śmiało się zapisuj :)
@Namenick: W petit pati masz 50 za brodę + włosy maszynką. Powiesz ze drogo, a w pakiecie masz kawkę/piwko/whisky, zajebistą i profesjonalną obsługę, wysoki poziom usług, do tego jak sobie życzysz to Ci policzki zgolą brzytwą i obłożą brodę okładami. Po strzyżeniu Cię nasmarują najlepszymi olejkami, balsamami i pomadami. Nie wspominają o tym że każde narzędzie odkażane i czyszczone na oczach klienta. Krótko mówiąc wiesz za co płacisz, a jakość kosztuje,