Wpis z mikrobloga

@michlo2: uwierz mi, nawet jezeli ktoś jest mega głupi, nikt tak nie robi, jak już ktoś jeździ autem to redukcja jest takim nawykiem, że robisz ją praktycznie zawsze, przynajmniej ja tak mam, że jak już nie słyszę silnika to na wyczucie redukuje, aczkolwiek od dawna manualem nie jezdzilem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
około 200 km przejechanych


@Taryfikatort: prawko mam od 4 lat. Swoim autem które ostatnio kupiłem mam już 8k przejechane, wcześniej rodziców mógłbym ocenić na 1k.
I nadal nie uważam żebym potrafił jeździć ;)
@Taryfikatort: Ameryki nie odkryłeś, jako tako będziesz jeździł dopiero po pół roku. No i przede wszystkim myśleć za kółkiem i się nie bać jeździć. Od zdania prawka 3 miechy nie jeździłem, później przejechałem się raz, a później dopiero chyba po 3 miesiącach zacząłem jeździć regularnie i jeżdżę tak ponad rok. Kilka stłuczek ominąłem, było kilka sytuacji jak ktoś przede mną odpierdzielał jakiś szajs i jeszcze nie wiedział o co mi chodzi
@Taryfikatort: Codziennie idę do pracy po chodniku, na drodze są dziury przy krawężniku. Jak jedzie "L" to zalicza każdą z nich, najgłupsze jest to, że jak popada to dalej tak jeżdżą i chlapią na chodnik.