Wpis z mikrobloga

Witam po raz kolejny podróżników. W dzisiejszym daily znów zginąłem w dżungli, ale wynik miałem nieco lepszy - największą pretensje jaką mam do dzisiejszego "seeda" to gdzie te cholerne bomby? Za to z linami problemu nie było ;-)
Też może trochę pochopną decyzją było napadanie na sklep na początku, bo nie był on jakiś mega.

Za to dziś wpadło coś innego - achivment pod znamienną nazwą addicted - czyli tym samym mam ponad 1000 gier za sobą w Spelunky ;-)
Pozostały dwa - Good teamwork oraz No money.

I tutaj mam rozkminę co do pierwszego: Otóż może wiecie lub nie dla Spelunky jest stworzone genialne narzędzie - Frozlunky - gdzie można "seedować", robić mapy itd. i wśród funkcji ma też...multiplayer online ;-) Choć instrukcja sprawia, że mam wrażenie, że trochę trzeba się nagimnastykować by dało radę.
Tu więcej o Frozlunky:http://sashavol.com/frozlunky/

PS: Nagranie, jak trafi na youtube wrzucę w komentarzu do tego wpisu.

Tradycyjnie wołam @-PPP- oraz @wirogez

#spelunkydaily #spelunky #gry
  • 7
@Mrboo: będę w domku to obejrzę :D jak będą nowe filmiki proszę wołać :) grałem ale to nie jest typ gry dla osoby która nie lubi się denerwować ^^ ale chętnie oglądam jak sobie radzicie :)
@wirogez: Powinniśmy zagrać kiedyś multi ;-)
A co do bomb to nauczysz się! To potrzeba czasu...ja sam początkowo w ogóle nie miałem świadomości, że bombę można ponownie w ogóle złapać ;-)