Wpis z mikrobloga

Dobry wszystkim na #nocnazmiana .
Lekki stresik jutro ruszam na 3 miesiące #swiat do indii i Nepalu. Postaram się zdawać relacje z jakiś fajnych przygód, które przytrafią się tam mi i mojemu #rozowypasek . Na pewno zrobię jakieś fajne rozdajo też na mikro. Ponieważ teraz robimy na fb w którym trzeba odgadnąć jak najwięcej rzeczy, które spakowałem do swojego plecaka(pic rel.). Dlatego zapraszam do obserowania tagu. #onaionwpodrozy

konkurs tu:


Spakowane plecaki w kometarzu()
Pobierz Szary-w-Bieli - Dobry wszystkim na #nocnazmiana .
Lekki stresik jutro ruszam na 3 mi...
źródło: comment_PxmiV7AC1W6fZvnPZT7GwdoBJfndwucH.jpg
  • 18
@Szary-w-Bieli: UWAGA KOMUNIKAT!
Szary, jak spotkasz w Nepalu Sadro. Tam go wszyscy znają, robi hamaki i inne kapelusze. Najfajniejszy człowiek jakiego poznałem. To pozdrów go od Adriana z polszy z Boomu. Powinien pamiętać bo razem przejechaliśmy kilka tysięcy km.

Po trzesieniach boję się, że mogło coś mu się stać.
koniec komunikatu
@Ordowik: Indie? :d ja bym zainwestowal w zatyczki do nosa. Po opinii znajomych którzy zwiedzili kawał świata i relacjonowali później jak to wszystko wygląda od kuchni. Może i wygląda, ale śmierdzi okrutne. Mydła i pasty do zębów szukali 3 dni :)
@Vorland: Tak. Oczywiscie nie na totalnej prowincji, ale generalnie TAK, sa tam sklepy, asfaltowe ulice, centra handlowe, ba, nawet mcdonalds. Przez trzy miesiace chcac nie chcac onaion trafia do wiekszej miejscowosci, gdzie bez problemu mozna sie we wszystko zaopatrzyc.