Wpis z mikrobloga

Dawno nie odejmowałem w tagu więc pomyślałem, że zrobię jakiś zbiorczy wpis i szukam w związku z tym swego poprzedniego (co nie jest łatwe przez popsute tagi @wykop) i ze zgrozą stwierdziłem, że to już 4 miesiące (!).
Nie ma więc co tracić czasu i odejmujemy :)

1384 - 7 (OC) - 25 (GC) = 1352

OC to takie przypadkowe drobnice, np. 3 to seria murali z mojego rodzinnego Grudziądza (bardzo mi się podobały) - w końcu zdarzyła mi się skrzynka na swoim terenie która zaprowadziła mnie do miejsca, w którym nie byłem. 1 skrzynka webCam w Toruniu, musiałem się dorobić aero2 w telefonie by ją w końcu podjąć :) no i pierwszy kesz z serii MOP (nieczęsto podróżuję autostradą, a tym bardziej tak by się zatrzymywać swobodnie, a więc jakoś jeszcze MOPowiej skrzynki nie miałem).
GC to najbliższa grudziądzka okolica i 10 keszy z wypadu do Holandii. 1 dworcowy z Groningen, 2 z Landsmeer (wioski przyklejonej do Amsterdamu) i 7 z samego centrum Amsterdamu. Nie zdarzyło mi się spostrzec skrzynek w Holandii, które miały by masę nieznalezień czy były zaginione, wszystkie dość schludne i dość łatwe, zdarzały się ciekawe maskowania (śrubka, przeżuta guma do żucia).

#2000keszy #geocaching #opencaching #wakacje #antrosoweszwendanie
Pobierz
źródło: comment_rBGTLc2ohahrpR4pqRoKcLZ1wDjZviP9.jpg