Wpis z mikrobloga

@Colek: kurczę, źle zobaczyłem a już nie mogę zedytować wpisu. Jeśli nie znajdę ludzi do podziału kosztami przesyłki to biorę nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tsavke: za wysyłkę zapłaciłem ponad 60zł, ale na koniec miałem discount 10 funtów, w sumie trochę rzeczy wybrałem za ponad 500zł, ceny za buty i puchówki rewelacja, trochę się spieszyłem żeby zdążyć z wymiarami butów, bo jak trafiło na ten tag, to może braknąć za parę godzin
  • Odpowiedz
za co ten discount ?


@mirek-bloger: nie wiem, może za kwotę, nie wnikałem jeszcze zbytnio, discount wyskoczył mi zaraz po zamówieniu ze strony greatbritishdiscounts.co.uk ze wskazaniem na sports direct, sprawdzę później jak mi kartę obciąży
  • Odpowiedz
Ja mogę ten sklep polecić. Kiedyś też była duża promocja i kilka koszul kupiłem. Taniej też dorwałem Conversy długie, ale nie polecam trampek Dunlop ( tak, to ci sami co robią opony) i wkładek żelowych. Pękła mi szybko podeszwa w tych trampkach, a nie niszczę mocno butów. Na szczęście sklep przyjął reklamację i oprócz zwrotu pieniędzy dostałem zniżkę i kupiłem tanio Conversy.
  • Odpowiedz