Wpis z mikrobloga

Rowerowcy, pytam ponownie ;) Kupuję crossa za ~1500zł. Mam cztery propozycje:

Unibike Flash GTS - 1400zł

Wheeler Cross 6.1 2012 - 1500zł

Wheeler Cross 6.1 2013 - 1600zł

Kellys Stylus - 1550-1600zł

Poradźcie, czy któryś z nich się nadaje, czy warto kupować taniej/drożej, na co zwrócić uwagę, czemu któryś jest dobry, a który nie ;>

Mnie "na oko" wheeler zdaje się fajny, ale to taka opinia z dupy ;) Główna różnica jaką widzę między modelami 2012 - 2013 to sprężyna pod siodełkiem. Warte to?

#rower #rowery
  • 13
@kontra: Patrząc z punktu widzenia sławy, tak :P Ale poważnie, miałem takie samo podejście jak Ty, mnie przekonał wątek na forum rowerowym, gdzie goście jeżdżą tymi rowerami od 2011-2012 roku i wolałem dać te 1124 zł z przesyłką niż 1500 zł za jakieś coś innego. Na osprzęcik zostało
@kontra: Powiem ci, że wszystkie są dokładnie identyczne. Spodziewałem się czegoś wyżej niż Altus i najniższy Suntour/RST za 1600zł...

Nie spodziewałem się, że kiedyś to powiem ale moze warto rzucić okiem na to coś co pokazał @TheMan:? Koła ma toto od tego samego dystrybutora od którego ja mam trekkinga, osprzęt jest 2 klasy wyżej (nie tylko przerzutka ale też łańcuch, kaseta i manetki) wszystkie pokazane przez ciebie mają HG31, (najniższą
@kozio23: trochę boję się kupowania takich rzeczy przez Allegro, uczciwie mówiąc. Wolę tradycyjnie, w sklepie - na wypadek problemów, gwarancji itp. Ale dzięki za porządną opinię.
@kontra: HG31-acera 41-alivio 51-deore. Im wyżej tym lepiej. I w Crossfire jest inna korba, skręcana a nie nitowana dzięki czemu za jakiś czas zmienisz tylko blaty a nie całą korbę. Mniej roboty i taniej.
@kontra: Gwarancję producent udziela w całym kraju, z rowerem dostajesz paragon i książkę gwarancyjną, ja specjalnie dzwoniłem do producenta za plecami sprzedawcy by dopytać jak z gwarancją i jeśli podbita to w każdym większym mieście da się załatwić. Ja pytałem o Katowice.