Wpis z mikrobloga

@winnux: Nie, bo Polacy mają wszystkie informacje w dupie i są zbyt godni, by czytać jakieś kartki. I wysiadali wszyscy z 527 przy Ratuszu by się przesiąść w Zetkę, choć to pierwsze jeździło do centrum.
@winnux: no śpieszy bo jak szef jest cięty to i o 10 minut się potrafi #!$%@?ć, ja tam się im nie dziwię i używanie terminu "polaczki" jest chamskie. Fakt, że wszyscy się władowali do tramwajów podczas gdy autobusy były puste to była głupota :D
@Piter232: problemem mogło być to że jak ja już na Lewadowie wsiadałem w 527 to było tak #!$%@? ludźmi że nawet nie mogłem się dostać do kartki i w sumie teraz od ciebie się dowiedziałem że 527 jeździło do centrum.... (aczkolwiek i tak się przesiadałem w tramwaj na starym mieście). Te kartki to powinni wieszać na przestankach, albo na drzwiach wejściowych, albo komunikaty z głośników puszczać...
@piowit: Z wieszaniem na przystankach mógł być mały problem, w końcu nawet w ZTMie niewiele osób pracuje w noc z niedzieli na poniedziałek. A komunikaty z głośników to stary temat - kierowcy strasznie się buntują, jak mają cokolwiek mówić do mikrofonu.
@Piter232: zawsze można nagrać im wiadomość i puszczać ją z nawet odtwarzacza jakiegoś, to nie jest wielki koszt albo coś ;(

A tak jechałem jak glonojad i dopiero jak do domu wróciłem to dowiedziałem się ze mogłem mieć wygodnie