Wpis z mikrobloga

@Shanny: uważam, że jest przeciętna, za to maksymalnie lansowana przez mamusię ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedyś się nawet nad tym zastanawiałam, że to słabe, że dzieci znanych ludzi mają w mediach łatwiej, dzieci przedsięborców przejmują ich firmy itd. Ale przecież jeśli byście mieli dziecko, to co, kazalibyście je traktować jak noname'a? Oczywiście, że każdy z nas zrobiłby to samo, co pani Rusin czy Dowbor ( ͡º
@MyshaM: Pewnie tak. Tylko trochę to przykre, że te dzieci zwykle później mówią, że rodzice im absolutnie nie pomagali w karierze i to wszystko tylko ich własna ciężka praca. To jakby nie patrzeć kumoterstwo. W telewizji dużo się mówi o kumoterstwie w urzędach albo w polityce, a za chwilę promuje się dzieci ludzi ze stacji. Na tym tracą ci naprawdę zdolni. Akurat modelek mi jakoś specjalnie nie żal, ale już zdolnych
Ale przecież jeśli byście mieli dziecko, to co, kazalibyście je traktować jak noname'a? Oczywiście, że każdy z nas zrobiłby to samo


@MyshaM: ja bym to zrobił aby szybko się uniezależniło materialnie aby nie wychowywać do 30-40ki.
@MyshaM: jest jednak pewna różnica. Znani ludzie są znani i to wszystko, Lis jest znany bo mu ojciec komuch pomógł.
Przedsiębiorcy mają firmy bo w nich zapracowali sobie na hajs i poziom. Kasa z bycia ładnym jest prostsza do zdobycia niż kasa ze sprzedaży skarpetek.