Wpis z mikrobloga

kurde z poczatku myslalem ze 1szy dzien z stronglifts lajtowo, bo pusta sztanga i nic nie poczuje, ale jednak na drugi dzien lekkie zakwasy mialem. Do tego bolala mnie miejscowo szyja, chyba zle sztange opieralem o barki przy przysiadach.
Tak czy siak od 4 dni licze kalorie i jem 500 mniej przy 5-6 posilkow dzienie (wyszlo mi 2900 kalorii zeby zrzucic brzucha co i tak jest duza iloscia wiec poki co glodny nie bylem).
A dzisiaj trening B! Nie spodziewalem sie ze to jest taka dobra zabawa, strasznie mnie wciagnelo ;d
#mikrokoksy #stronglifts
  • 6
@entaroadun: wytrwałości :) sztangę zazwyczaj trzymamy na kapturach, czyli mięśniach czworobocznych, choć początkujący nie mają ich jeszcze na tyle wykrztałconych żeby swobodnie opierać na nich sztangę, pomyśl nad jakimś pussy padem, albo nawet poduszkę/ręcznik możesz zawinąć :)
@wykopowy_tester: wlansie te wszystkie kalkulatory opieraja sie bardziej o wzrost i tryb zycia, czy dam wage 110kg czy 90 to roznica jest w 50kcal. I tak sobie zanizylem, bo wyszlo ze powinienem jesc 3700 kcal zeby utrzymac wage, to obnizylem do 2900