Wpis z mikrobloga

Tłustoczwartkowe pieczenie pączków z babcią. Nigdy nie zapomnę jej miny, kiedy zobaczyła, że wszystkie ozdabiam w ten sam sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę mi się pokrzywiło podczas transportu, ale chyba nadal widać, jakie miałam intencje dekoracyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tlustyczwartek #paczki #pokazmorde #wmoimsercutylkomirko
as2o3 - Tłustoczwartkowe pieczenie pączków z babcią. Nigdy nie zapomnę jej miny, kied...

źródło: comment_D5MkoGGJA9LBW6fg8hI0I0FAZbu6wQQL.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@as2o3: Detektyw Pogodny w akcji: Urodziłaś się 15.04 i jesteś tlenionym różowym paskiem, półmetalem. Twoja ksywa na dzielni to arszenik, bo jesteś tak skutecznym pogromcą stulejarzy jak on. Dobrze to robię? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pogodny: Panie Detektywie, należy jeszcze trochę poćwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie urodziłam się w kwietniu, tleniony różowy.. hmmm, co to oznacza? Tleniony kojarzy mi się jedynie z rozjaśnianymi włosami, a ja naturalną brunetką jestem, więc ten tlen przy arsenie jest złudny. Ale półmetal mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam takiej ksywy na dzieni, bo przecież jako wykopek nie
  • Odpowiedz
@as2o3: Kilku pomyłek? Obaliłaś moje wszystkie "dowody". () Hey! ale uznam to, jako psychologiczną grę, dzięki której dowiedziałem się czegoś o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co Ty możesz powiedzieć o mnie? Co mówią o mnie gwiazdy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@as2o3: świetny pomysł na udekorowanie pączków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety jak to na Mikroblogu zawsze znajdzie się jakiś kretyn, któremu nie będzie coś odpowiadało :-) Oczywiście trzeba takich kompletnie olać :-)
Pozdrawiam.

  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: To pozwól ocenić specjalistom mirkowiczom. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Wrzuć jakąś fotkę, a być może atencja będzie z Tobą. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz