Wpis z mikrobloga

@0x686578: To fajnie, że będą monitorować, naprawdę fajnie. Patrona też monitorowali i monitorowali i #!$%@? z nim przez pół roku zrobili. Będą mieli prior. na Standard i tak i tak, więc jeśli jakaś karta będzie dobra/normalna w Standardzie, a na Wild będzie miała jakąś chorą synergie z inną kartą ze starego dodatku to i tak będą mieli to w dupie.
@Shadi: Bo to nie jest Counter Strike lub Diablo żeby napieprzać co chwila hotfixami. Każda, choćby najmniejsza ingerencja w metę może nieść za sobą katastrofalne skutki. Pomyśl, że wymyśliłeś skuteczny deck i spodobał się graczom, a za chwilę jebut, Blizzard go nerfi, bo miałeś wysoki winrate.
@0x686578: Balans to podstawa. Na #!$%@? te formaty to ja nie wiem. Zamiast starać się, by każda karta była dobra w kilku sytuacjach i nerfić te, które są dobre zawsze to oni kombinują z jakimś gównem, które pewnie i tak okaże się skokiem na kasę.
@bubr32: a pomyślałeś, że HS jest praktycznie niegrywalny dla początkujących? No i dodatkowo meta jest tak skostniała, że wprowadzenie formatów (tak jak w innych karciankach) jest świetnym pomysłem.