Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pewien dość duży problem, związany z komiksami.
Chciałbym w końcu zacząć je czytać, ale kompletnie i zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać. Jestem na bieżąco jeśli chodzi o serial #theflash oraz obejrzałem część #arrow, ale The Flash mnie zdecydowanie bardziej wkręcił.
Lecz dużej części informacji nie wiem, co się tam dzieje, a chciałbym więcej poznać info.

Poza tym - jest też uniwersum Marvela, czyli uwielbiani przeze mnie Avengersi, Thor, Iron Man, Kpt Ameryka itd. I też nie wiem, od czego zacząć czytanie komiksów, jeśli o nich chodzi.
Chyba, że gra nie jest warta świeczki i po prostu doczytywać sobie część info na temat tego, jaki serial/film będę oglądać.
#pytanie #kiciochpyta #komiks #komiksy #marvel #dc #avengers
  • 34
@InWrav: Tak, miałem chwilkę w nocy i poczytałem na ten temat i Barry nie jest tak ważną postacią jak Wally West i to w sumie on jest ważniejszy jako najszybsza postać w uniwersum DC (Superman podobno mu dorównuje, ale szybszy nie jest).


@Mato: !Ale może być to osoba, która nie została nam pokazana, ale cóż, w następnym tygodniu Flash podróżuje do E2, więc może powiedzą nam co się dzieje z ojcem Barryego lub innymi bohaterami, jeśli nie to będzie można spekulować.
Na chomiku przeczytaj Flash V3 komiks, to wstęp do kolejnego Flashpoint. V4 też widziałem że jest, ale nie czytałem. Wszystko pl jest. To trochę do przodu, bo sam nie wiem skąd serial czerpie początki, ale dowiesz się fajnych rzeczy.
@InWrav:
@marcinka:
Ogólnie widziałem że następny odcinek będzie na E2, czym się jaram mega. Może trochę to rozwieje wątpliwości.

Poczytam sobie trochę tych komiksów w chwili wolnego czasu, dzięki za info
@marcinka: @Mato: Flashpoint to bardzo fajny zamknięty story arc na początek. Niestety komiksy w polsce są drogie, więc sam niestety musze wypożyczać je z pirackiej zatoki, a w miarę budżetu kupuje jakieś wieksze historie, ostatnim moim zakupem był właśnie Flashpoint.