Wpis z mikrobloga

#mirkots - moim zdaniem reset w aktualnej fazie gry nie ma kompletnie sensu. Jeszcze o ósmej rano nikt nie jęczał o reset, potem dopiero bug wyszedł na jaw i dostało się do niego sporo ludzi. Przeczeszę logi, usunę konta tym którzy abuse'owali mocno, postaram się złapać ile się da poukrywanych - na pewno wszystkich mi się nie uda.
Ale nie wiem czy jest sens robić reset, gdy serwer ma 22 dni i na bank jeszcze część rzeczy się posypie, w związku z tym, że to beta, a wszystkiego nie jesteśmy w stanie przetestować. Wołam @jedentrylion (jedyny nick na wypoku jaki pamiętam z chłopaków którzy pomagali, sorry Rysio i Stonoga :D) - on widział jak wygląda testowanie i programowanie tego, mordęga, brak dokumentacji i generalny syf.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale nie wiem czy jest sens robić reset, gdy serwer ma 22 dni i na bank jeszcze część rzeczy się posypie


@marahin: Cieszę się, że ostatnio ja też to mówiłem i mogę czuć się mądry.
  • Odpowiedz
@marahin: Reset byłby jak manna z nieba aktualnie. :)
Gospodarka jest totalnie zniszczona przez ciągły wzrost ilości złota i brak możliwości wydawania....
Doszło do tego, że najlepszy sprzęt w grze kupisz po 2 dniach zbierania kasy, a bez bogatych kumpli na 200/300 lvl nie jesteś w stanie kupić domku.... bo cena 3x3 mieszkanka dochodzi do ponad miliona, a ich ilość jest co najmniej bardzo mocno ograniczona.
  • Odpowiedz