Wpis z mikrobloga

Wróciłem ostatnio do mojego małego rodzinnego miasteczka. I będę chwalił UE.
Zmieniło się naprawdę dużo. A i nie chodzi o inwestycje czy miejsca pracy bo ponoć tak samo c-----o jak bylo. Chodzi o to że cala patola wyjechała do Anglii. Widać istotną różnicę.

Thanks Unia
No dobra Schengen.
#emigracja #ue
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marianbaczal: bylem, zobaczylem cala ta patole na wlasne oczy, pozylem posrod tych podludzi i wrocilem. Nigdy wiecej.

Polactwo w pracy robilo taka cebule, że wstyd mi bylo sie przyznac skad jestem.
Na osiedlu gdzie mieszkalem wytworzyli swoja "mala Polske". Centrum zycia to polskie sklepy, gdzie przychodza narzekac na wszystko i wszystkich oraz knuc jakby tu przysrac, przykladowo, 'temu c-----i' co wylapal kontrakt na magazynie (czaisz jaki bezczelny?) Koles przychodzil na czas, robil co kazali bez focha na swiat i zamiast sie p----------c, skoczyc na szluge czy cos, to typ wszystko jeb, jeb, szybko! Standarty k---s pozawyzal i wszyscy musza teraz z---------c. Doniesie sie ze kradnie to go w--------a, he he he (#takbylo).

Wszyscy, doslownie wszyscy jak w pysk dal, maja tam glebokie przeswiadczenie, ze to nie oni sa tam na lasce brytoli, ale brytole maja ten zaszczyt pracowac z polactwem. Jeden z drugim gowno umie,
  • Odpowiedz