Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy daily to jakiś dramat, jeśli chodzi o moją formę...nie ma to, jak wywalić 50000 i po paru sekundach to stracić...
Mam nadzieję, że jutro będzie o wiele lepiej. Popełniałem dziś naprawdę głupie błędy, ale umieszczam dla potomności - przynajmniej można się pośmiać.

https://www.youtube.com/watch?v=A596HnGOQ - oczywiście z czasem ta jakość się polepszy pewnie - dopiero przed chwilą "wrzucone".

Przy okazji trochę pokombinowałem z programem i chyba udało mi się polepszyć co nieco jakość (nie tnie już, jak np. poprzednie moje wideo). Jeden minus - większe pliki więc i dłuższy czas wrzucania, ale poświęcę się o!)

I tak wiem - daily wyjątkowo późno, ale praca i jakiś beznadziejny nastrój nie sprawiał, że miałem ochotę grać w cokolwiek :/

Wołam @-PPP- oraz @wirogez

#spelunky #spelunkydaily #gry
  • 4
@Mrboo: ok, działa, zobaczę pod wieczór albo jutro ale na bank zobaczę :)

Ja mam tak samo. Jak nie masz siły i nastroju, to nie graj, to ma ci sprawiać przyjemność, a nie, że obiecałeś na wykopie, że zagrasz i dlatego grasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecaj, że będziesz grał tylko wtedy jak będziesz miał siły i ochotę :)
Daily zrobiłem rzutem na taśmę za 5 pierwsza. Ogromnie trudne, już po pierwszym levelu dżungli skończyły mi się liny. Udało mi się zdobyć 124 tys. i dojść do piramid, ale na pierwszym poziomie zapadły ciemności, a ciemność w domu faraona to ostatnia rzecz jakiej bym oczekiwał. No i dopadła mnie mumia, która nieprzyjaznym ziewnięciem dokonała żywota mojego :D

@Mrboo @-PPP-