Wpis z mikrobloga

#!$%@? tam z Cejrowskim, #!$%@? tam z Makłowiczem ale tego typa to szanuje.
-przejechał dziki świat za marne grosze
-pił wóde z pingwinami
-podchodził do krokodyli
-zwyzywał komuchów na ich własnym marszu <3
-wygląda jak Seba
-jest mentalnym Sebastianem którego horyzonty jednak wykraczają daleko poza własne osiedle
-zarabiał puszczając banki czaicie xD
-potrafi docenić banana spoza UE
#takaprawda #podroze #przezswiatnafazie
#cejrowski #maklowicz
I.....o - #!$%@? tam z Cejrowskim, #!$%@? tam z Makłowiczem ale tego typa to szanuje....

źródło: comment_EcbArzqOMWq4pj03yyh0DWvM2X6a4UNT.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Fakt, jak jest sam, daleko od domu, albo z życzliwymi ludźmi (tak jak z tymi co go jachtem przewieźli) to super gość, a w Polsce to jak menel mówi, tylko o tym żeby się #!$%@?ć. Tak czy siak wychodzi na plus ;)
  • Odpowiedz
  • 17
@gwiezdna: Dokładnie, ten łysy to wyjątkowy idiota, który gówno wie nt. historii i kontekstu społeczno-kulturowego Ameryki Łacińskiej. Przygłupa stać jedynie na prostackie żarty i wymachiwanie środkowym palcem.
Porównywanie go do Cejrowskiego to obraza dla pana Wojtka, nawet jeśli sam jest zwolennikiem palenia klinik aborcyjnych i antyszczepionkowcem.
  • Odpowiedz
podróżnik od siedmiu boleści


@gwiezdna: Zazdrościsz mu? :)

przyjeżdżasz do jakiegoś kraju jako gość to akceptujesz zasady tam panujące

Czyli jak rozumiem taką zasadą jest wolność w wyrażaniu poglądów, nawet dla
  • Odpowiedz
@gwiezdna: No nie, wyobraź sobie że nagle ktoś robi demonstracje ze swastyką i hitlerem, który wymordował dużo mniej ludzi niż komuniści.
Zawsze dojście komuchów do władzy kończyło się smiercią milionów
  • Odpowiedz
@medykfizyk: wyobraź sobie, że jak gdzieś jedziesz to jesteś gościem. możesz gadać z ludźmi o poglądach, możesz im opowiedzieć o tym, jak to się skończyło w naszym przypadku itp a i tak narażasz się na dostanie z buta w twarz ;> wolność tomku w swoim domku. ja sobie nie wyobrażam, że jakiś rusek wpada na nasz marsz niepodległości i zaczyna gwizdać, bez względu na to czy sama się z nim
  • Odpowiedz
@bykubyk: zazdroszę? osobiście sama dużo podróżowałam na stopa i mam masę przyjaciół, którzy widzieli więcej niż on i to w fajniejszy sposób. więc nie, nikomu nie zazdroszczę, bo jutro mogę zrobić dokładnie to samo jeśli zechcę. wy jesteście jakąś jego bojówką czy co, że się tak rzucacie? no kapuściński to to nie jest.
i ja go obraziłam bo jednak takie frajerstwo jak widzę to aż mnie ściska coś ;d ale
  • Odpowiedz
@gwiezdna:
Nie wystarczy tobie to, że już wypowiedziałaś swoje zdanie?
Dalej musisz ciągnąć swoją racje jaki jest tego sens...
To jest jego styl prowadzenia podróży nie musisz tego lubić, ale ktoś inny zapewno uzna to za ciekawy/wręcz szaleńczy sposób .
  • Odpowiedz
wy jesteście jakąś jego bojówką


@gwiezdna: Oho, zaczyna się jakieś mityczne wy, jakieś bojówki, a wystarczy się z tobą nie zgodzić.
I odpowiem na to pytanie, nie jestem nawet jego fanem, ale czasem lubię obejrzeć jakiegoś pozytywnego człowieka ( ta sebo-podróżnik też taki może być). Niektóre jego odcinki mi się podobają, niektóre nie. Tutaj przyczepiłem się tylko tego że nie uważam jego "prowokacji" jako czegoś złego.

ale wiesz, napisałam to w dyskusji, nie poszłam do niego do domu i nie krzyczę mu tego w twarz jak je
  • Odpowiedz
@gwiezdna: "Problem" jest taki że w Ameryce łacińskiej to właśnie kapitalizm i pomoc USA się bardzo źle kojarzy przez to że Amerykanie wspierali każdego dyktatora, który jest antykomunista.
  • Odpowiedz
@bykubyk: łarewer, mi chodzi o obrażanie ludzi legalnie manifestujących w swoim własnym kraju. to jest i będzie dla mnie zawsze dużo poniżej poziomu. i to ty wyleciałeś z personalnym argumentem ,,zazdrości" ;p
  • Odpowiedz
@bykubyk: w takim razie ja też zadałam pytanie o bojówkę ;d zdeptanty własnym brakiem logiki. jesu, koniec tej dyskusji, oglądaj sobie kogo chcesz i myśl co chcesz. ja zrobię dokładnie to samo ;d
  • Odpowiedz
w takim razie ja też zadałam pytanie o bojówkę


@gwiezdna: Na które odpowiedziałem, przyczepiłem się tylko 'wy', jakbym mówił w imieniu jakiejś grupy.
A tak to nie poczułem tego jak argument personalny :)

koniec
b.....k - > w takim razie ja też zadałam pytanie o bojówkę

@gwiezdna: Na które odp...
  • Odpowiedz