Wpis z mikrobloga

#!$%@? tam z Cejrowskim, #!$%@? tam z Makłowiczem ale tego typa to szanuje.
-przejechał dziki świat za marne grosze
-pił wóde z pingwinami
-podchodził do krokodyli
-zwyzywał komuchów na ich własnym marszu <3
-wygląda jak Seba
-jest mentalnym Sebastianem którego horyzonty jednak wykraczają daleko poza własne osiedle
-zarabiał puszczając banki czaicie xD
-potrafi docenić banana spoza UE
#takaprawda #podroze #przezswiatnafazie
#cejrowski #maklowicz
I.....o - #!$%@? tam z Cejrowskim, #!$%@? tam z Makłowiczem ale tego typa to szanuje....

źródło: comment_EcbArzqOMWq4pj03yyh0DWvM2X6a4UNT.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: @gien:

Też podziwiam, choć niektórych zachowań nie popieram i sam bym pewnych rzeczy nie zrobił, bo by się mocno kłóciły z moim światopoglądem. Mimo wszystko propsy.

Mam nadzieję jednak, że nie będzie odstawiał większej ilości takich akcji jak ostatnio z Albańczykami, bo to było bardzo ryzykowne...
  • Odpowiedz
@Usurper: To prawda. Nie przewidział tego, co może się zdarzyć. Dobrze, że nic mu się nie stało - ma nauczkę na przyszłość, bo w pewnym momencie na filmie zdał sobie sprawę z tego, co #!$%@?ł. Ciepło mu się na bank zrobiło :)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Podszedł do ~5cio osobowej grupy Albańczyków z kamerą, zaczął im puszczać popka i pytać się, czy to jest król Albanii i rodzina królewska, bo wszyscy w Polsce tak mówią i, że ten typ twierdzi, że jest ich królem. Pytał się też, czy "heszke w meszke" to po albańsku. Chłopaki nie wzięli tego na żarty - oglądając tę scenę dało się wyczuć rosnące napięcie i w pewnym momencie zastanawiałem się kiedy
C.....7 - @KiedysMialemFejm: Podszedł do ~5cio osobowej grupy Albańczyków z kamerą, z...

źródło: comment_RdJgx5EQUbtqX8xOWvKRxcPD01r1NFfE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 45
@ImInLoveWithTheCoco: ciekawostka: takich ludzi jak faza jest pelno, noclegi #!$%@? wie gdzie, przejechanie swiata za nic, a puszczanie baniek to najpopularniejszy sposob zarabiania jeżdżąc stopem. Tylko nie wszyscy to nagrywaja :D
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Mi się najbardziej podobała jego metamorfoza jaką przeszedł przez całą podróż, bo w pierwszych odcinkach zachowywał się jak totalny burak, seba spod bloku, miał takie tępe teksty że aż się od tego odbiłem i dopiero późniejsze odcinki mnie do niego przekonały.
  • Odpowiedz