Wpis z mikrobloga

Le 1 (LeTV X600) review: Battery

Over the past week I used the Le 1 a lot and as usual left the phone on 24 hours a day. Generally if you are using the phone with LTE, WIFI, and GPS on constantly, take plenty of photos and use social media to keep updates and check in you will easily have enough power for a full day and even a little to get you through the morning.

Gurwa mirki co jest, jak czytam takie opisy to mnie szlag trafia. Ja to trochę dłużej pogadam na fejsie i telefon pada, wtf. Telefon w zasadzie leżąc sobie, ze wszystkim powyłączanym/pohibernowanym, jedyne co to aktywne wi-fi w ciągu 3h od rana stracił 10% baterii.. #letv
  • 11
@reakcjanocnej: mi przy niezbyt forsującym użytkowaniu czyli normalne używanie smsy połączenia czasami na necie cos sprawdzić bez grania wytrzymuje 2 a nawet czasami zdarzyło się 3 dni. Ale tak jak mowie bez grania, ekran około 5 h włączony, 2 karty sim, room ten co przysłał ewoo
Możliwe że przez 2 karty sim tak to wygląda?


@reakcjanocnej: Możliwe. Ja miałem stocka 009S, od wczoraj 010S i wifi włączone przez cały czas i wytrzymuje przy małym użytkowaniu 2-3 dni, a przy dużym i zabawie to wiadomo że już wieczorem musze podładować...