Wpis z mikrobloga

Mircy, co się #!$%@?ło xD
Niedawno na moją ulicę wprowadziła się taka młoda parka lvl 20-23 na oko. Mój sąsiad ma takiego psa na podwórku który jest ulicznym alarmem - jak ktoś idzie ulicą lub na niej stoi to zawsze szczeka. Dzięki temu wszyscy sąsiedzi wiedzą, że idzie listonosz, przyjechał kurier itd.
I dziś pieseł zaczął szczekać na tę parkę :D
Rozmawiając z rodzicami widzę przez okno, że Andrzej (nie znam imion, niech się tak nazywa na potrzeby historii :D) wsiada do auta, wyjeżdża z parkingu i zatrzymuje się pod naszą bramą. Wysiada z miejsca kierowcy, przesiada się na pasażera, a za kółkiem siada Karyna. Kilka razy próbuje ruszyć ale mimo prób ciągle jej auto gaśnie. Pewnie Andrzej chce ją poduczyć jak się jeździ. Ale w końcu ruszyła z piskiem opon i gdzieś tam pojechali.
Mówię do rodziców, że jeśli ona nie ma prawka to bałabym się tak jeździć na jej miejscu nawet po tak mało ruchliwym osiedlu, bo raz, że może komuś zrobić krzywdę a dwa, że przecież za jazdę bez zdanego prawa jazdy są spore kary... I że prowadząc na jej miejscu bałabym się, że zaraz patrol policji mnie zgarnie.

30-40 minut później podjeżdża na naszą ulicę radiowóz, w środku Karyna, Andrzej i dwóch policjantów xD
Los ich auta nieznany
LOL jeśli moje słowa mają taką moc to życzę Wam wszystkim zdrowia, zdrowia i dużo pieniędzy :D
#heheszki #coolstory #dobrywieczor #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

  • 10
@enforcer: Osiedlowym monitoringiem jest pies, dlatego tu o nim wspomniałam :D Jak szczeka to już jesteśmy tak nauczeni, że ogarniamy co się dzieje na ulicy. Nikt nie siedzi i nie gapi się specjalnie przez okno ;)