Wpis z mikrobloga

@Madamram: co ty w ogóle porównujesz, średni level gildii 130, u was - 313. Jak chcesz zorganizować 150 ludzi na warze? xD Połowa nie gra lub nie gra aktywnie (logują się może raz na 3-4 dni), ćwiartki nie pociąga pvp (tu przypominam, że to gildia do śmieszkowania), a część, która może chciałaby się bić ma 200 leveli mniej niż każdy z was, bo mamy życie, którego nie zamierzamy poświęcać na Tibię,
@Dalamar: po pierwsze - jakich was. ja nie jestem w żadnej gildii i nigdy nie byłem xD a zorganizowanie chociażby tych 40-50 osób z najwyższymi levelami gwarantowałoby wam rozgromienie rebornów xD i piszę to jako osoba która przez 2 lata latała po OTSach z ekipą ~150 osób i właśnie takie 40-50 osób to było minimum z jakim lataliśmy na wary. potrzeba wam dobrego komandera który ogarnia tą grę, a nie płakać
@Madamram: co rozumiesz pod hasłem "rozgromienie rebornów"? Zabicie wszystkich co do jednego na expie? Zmuszenie ich do zaprzestania gry?

Załóżmy, że zebraliśmy ekipę 50 osób z najwyższymi levelami i jesteśmy ogarnięci. Nadal średnia to jakiś 180-200 level. Takie akcje nie trwają 10 minut. Kto od Obserwujących ma więcej niż 2 godziny dziennie na aktywne granie (nie liczę skillowania, bo tu można afkować i wiele osób właśnie to robi na dachu), żeby
@Dalamar: nie znam sytuacji bo w czasie powstawania Obserwujących nie miałem jak grać ma serwerze ale z tego co wyczytałem to wy zaczęliście ich zaczepiać. to jakbym jakby rzucać w niedźwiedzia kamieniami a potem płakać, że cię zaatakował xD dostali by dwa czy trzy razy #!$%@? na opence, jakby wpadali po was na expy to w ciagu tych 15 minut trwania skulla na bank jakaś ekipka by się zebrała żeby ich