Wpis z mikrobloga

@qwelukasz: to wychodzi na to że wujek powiela urbanlegend. Po wpisaniu w Google Biała woda z kranu wszystkie odnośniki mówią o tym że instalacja wodna jest zapowietrzona i to dlatego woda jest biała. Nie wiem ile musiałbyś dodać tego chloru żeby woda była biala ale nie byłoby to bezpieczne dla zdrowia. Chyba że wszyscy nas okłamują że to powietrze a to tak naprawdę chlor.
@trebeter: No fajnie tylko ile metrów wody wyciągniesz za tyle metrów ścieków musisz zapłacić. Biorąc dane z linku 2 posty wyżej:

cena za wodę podobna jak u ciebie:
Sławoborze 6,24 zł m3 wody + 16,33 zł m3 ścieków co w sumie za m3 daje 22,57 zł, a więc za litr wody 2.26 gr. Zgadza się?
@trebeter: A to zmienia postać rzeczy. ;) U mnie metr wody ze ściekami prawie 12 zł, więc myślałem, że podałeś tylko cenę za wodę. Swoją drogą różnica w cenie zimnej wody w zależności od regionu jest kolosalna, wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy. W Chorzelach metr wody ze ściekami 5.56 zł w gminie Białogard 5 dych...
WODA Z KRANU 2GR/LITR WODA ZE SKLEPU 1ZŁ/LITR, JESTEM MĄDRY - PIJĘ WODĘ Z KRANU, DOŁĄCZ DO AKCJI


@fortheworld: nie dołączę, bo sieć miejska siecią miejską a rury w blokach rurami w blokach :) Tzn. piję kranówę ale ją wcześniej przepuszczam przez osmozę (OSMOZUJĘ BO LUBIĘ DUPA CIHO).
Poza tym i tak będę pił Muszyniankę bo to nadwoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)