Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham UPC.

- Mam dla Pana świetną ofertę Telewizja MaxHD + 120mb/s + telefon 60min tylko 150zł
- Za drogo nie chce.
- Dobrze niech stracę, specjalnie dla Pana tylko 140zł
- Dalej za dużo, wiem, że możecie dać coś lepszego
- Nie wiele Ci mogę dac
- To do widzenia.

Dzień 2

- Rozmawiałem ze szefem i w nagrodę za wieloletni staż zdecydowaliśmy, że możemy Panu obniżyć kwotę do 120zł !
- To tyle ile płacę teraz, ale wiem, że stać was na coś lepszego!
- Nie wiele Ci mogę dac
- To do widzenia.

Dzień 3

- Dobrze specjalnie tylko dla Pana podnosimy internet do 250mb/s tylko 120zł !
- Wciąż nie jest to oferta do zaakceptowania.
- Nie wiele Ci mogę dac
- Składam rezygnację z usług UPC, do widzenia.

Dzień 3 i 1/2

- Dzień dobry, złożył Pan rezygnację, ale mamy dla Pana świetną ofertę
Telewizja, Internet 250 plus telefon bez limitu, tylko 120zł
- Nie to za dużo.
- W cenie jest MY Prime
- Nie
- Dekoder Horizon to nowe możliwości bla bla bla...
- Chcę lepszej oferty.
- Dobrze, dobrze nie możemy zaoferować niższej ceny niż 120zł ale w zamian dorzucamy multiroom
- Nie dalej nie to. Dobrej nocy

Dzień 3 i 2/3

- Dobry wieczór...
- Chcecie abym przedłużył umowę z wami?
- Tak oczywiście
- To oczekuję oferty z promocji XX Max telewizji Max Internet Max telefon plus Multiroom, za cenę 95zł /mc
- Ta oferta jest już nie aktualna
- Jest aktualna proszę Pana do końca czerwca.
- ...
- Ustalę z szefem czy możemy zaproponować Panu takie warunki, zadzwonię do Pana jutro.
- ...

Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień. W planach mam dalsze zbicie ceny plus pakiet sportowy z Canal plus za jakieś 10zł. Tak się robi interesy drogie #cebuladeals

#upc #kablowki #telewizja #negocjacje
  • 87
@MRKRUS: miałem podobną sytuacje w netii z internetem, miałem w netii internet do 20mbitów, jak się kończyła umowa to kilka razy dzwonili do mnie, i oferta była zawsze taka sama 50zł za miesiąc i 1 albo 2 miesiące gratis zależnie czy podpiszę na rok czy na 2 lata. po wypowiedzeniu umowy dostałem ofertę 50 mbitów za 30 zł. dla mnie to jest chore że żeby dostać lepszą ofertę trzeba tak strasznie
@MRKRUS: kolego pisz tu ładnie o tej promocji max co jej niby nie ma, a jest. Też jestem zainteresowany tylko nie mam jeszcze z nimi cyrografu żadnego podpisanego :)