Wpis z mikrobloga

#bekazelektrody #tragedia #swiatelka #zlesiedzieje #elektroda
Sluchajcie wyrasta nam elektroda v2 czyli swiatelka.pl Jak to w przypadku elektrody, swiatelka zrzeszaja inteligentnych ludzi, a tylko moderatorzy sa jacys inni... Patrzcie http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=18592 - warna mozna dostac za nie przywitanie sie w nowym temacie (xD), za napisanie witam z malej litery (xDD), a pisanie tekstu bez polskich znakow jest kolorowane przez jednego moderatora (ze chce mu sie marnowac czas) i takie tam. Pczytajcie sobie temat, dlugi nie jest ma tylko 1.5 strony. #bekazeswiatelek
#heheszki
  • 12
@151617: Ty chyban nigdy forum nie prowadziłes, prawda? Ja prowadzę, za nie przywitanie się w życiu bym nie rzucał ostrzeżeniami, ale za brak polskich znaków, błędną interpunkcję czy gramatykę tłukę po głowie. Wejdź sobie na forum retrotraktor albo agrofoto i poczytaj, miło się tam to czyta?
@151617: odpiszę jak odpisuję użytkownikom "rejestrując się na tym forum, zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu" i tyle. Poza tym szanując język polski, szanujesz innych użytkowników. Szczególnie, jak oczekujesz pomocy na forum, a nie przestrzegasz regulaminu (głównie zasad poszanowania pisowni) to naprawdę potrafi #!$%@?ć i się odechciewa odpisywać.
@Vein: to jest glupi zapis i tyle, nie da sie zalozyc konta bez akceptacji regulaminu i w ogole dlaczego mi odpisujesz skoro uwazasz, ze ja Ciebie nie szanuje (co nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia)?
@Vein: Jest roznica i dlatego w takich przypadkach robie wyjatki i wstawiam polskie znaki, zeby bylo wiadomo o co chodzi.
Cale zycie w internecie pisze bez polskich znakow i jest to juz niemalze zakodowane w genach ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a jak trzeba gdzies marnowac czas na wstawianie ogonkow to sie wkurzam.
Nie trzeba byc profesorem polonistyki albo miec IQ 200, zeby rozumiec teksty bez ogonkow.
jak trzeba gdzies marnowac czas na wstawianie ogonkow


@151617: i co robisz z tym zaoszczędzonym czasem? szczególnie, że praktycznie go nie marnujesz, bo to tylko jeden ruch kciukiem...