Wpis z mikrobloga

Witam ponownie :D Kiedyś myślałem, żeby zacząć rozkręcać jakiś drobny biznes, sprowadzając jakieś sprzęty z ali i upychając je drożej na allegro. W ten oto sposób zamówiłem na próbę kilka zegarków, imo zdecydowanie damskich (chociaż Chińcyki twierdziły że unisex). Jako że mój rating na alledrogo jest niski (kupiłem kilka przedmiotów; nie sprzedałem chyba nic), nigdy nie odważyłem się żadnego tam wrzucić. Pewnie to się nie zmieni, więc robię, kolejne już #rozdajo

Zegarki są 4: 2 z czarnym okręgiem i 2 z niebieskim. Wskazówka godzinowa jest krótka i słabo widać godzinę, ale 21.37 da się odczytać. Jutro wieczorem robię losowanie #mirkorandom x4, wylosowani po kolei wybierają kolor, który ich interesuje (o ile jeszcze będzie wybór). Brak kontaktu po dniu => losuję następną osobę. Wysyłka Pocztą Polską nie wiem kiedy.

PS1. Zdjęcia są z ali, więc w rzeczywistości wygląda to trochę gorzej.
PS2. W komentarzu zdjęcie drugiego koloru.
MaybeTomorrow - Witam ponownie :D Kiedyś myślałem, żeby zacząć rozkręcać jakiś drobny...

źródło: comment_zf9WHPIEvfPYA4ybIEoB6jz4dirZKOcA.jpg

Pobierz
  • 20
PS. Wysłałem Ci wiadomość, ale nie odpisałeś - pewnie też masz zablokowane w ustawieniach - tak jak ja miałem ;) W razie w - biorę niebieski egzemplarz ;)