Wpis z mikrobloga

Mireczki, żeby mieć pod ręką pożyteczne informacje dołączyłam ostatnio do kilku grup matkowych na fb i dostaję raka. Robi mi się źle, jak dorosła kobieta mówi o mlesiu z cycusia. Wykształcone babki zaczynają skakać sobie do oczu i wyzywają się od lambadziar, bo jedna przyznała, że karmi butlą a nie piersią i od razu gównoburza, bo tylko cycuś. Rak rośnie, gdy widzę teksty jak ten poniżej. Mamuśki, ogarnijcie się.

#gorzkiezale #rakcontent #oswiadczenie #zlamatka
cherme - Mireczki, żeby mieć pod ręką pożyteczne informacje dołączyłam ostatnio do ki...

źródło: comment_QtsFA3Mb61RbMBsIWw8MQOvxJzoR5zeR.jpg

Pobierz
  • 6
@Qontrol: Mam wrażenie, że takie wpisy to efekt jakichś kompleksów na tle tego, że zostało się z dzieckiem w domu. Zostałaś - dobrze. Poszłaś do pracy - też dobrze. Niech każdy robi tak, żeby był zadowolony z życia, z tego, czym się zajmuje. Nie spotkałam się z tym, żeby matki na etacie wrzucały peany na swoją cześć, jakie to one są zorganizowane itd. Może po prostu nie mają czasu. Z drugiej
@cherme: Miałkanie takie..., nie rozumiem tego wyliczania co te mamy nie zrobiły. Zdecydowały się na dziecko, więc zdecydowały się na związane z nim obowiązki. Nie rozumiem czemu mam oddawać im hołd z tego powodu, dziękować za wszystko i podziwiać mogę jedynie swoją mamę, która jest najlepsza pod słońcem. Dziękuję.