Wpis z mikrobloga

@Baczy: hmmm ja bym chciał właśnie takie pod zwykłe szorty. Nie lubię jeździć w takich obcisłych gatkach. Gdybym do moich szortów dopiął szelki i na te szelki koszulka kolarska? Jak myślisz, zdało by to egzamin?
  • Odpowiedz
@uchocca: również polecam na szelki. moje pierwsze kolarki były bez szelek, a odkąd wyłapałem na przecenie za 120 zł takie to tych bez szelek nie użyłem ani razu. wziąłem rozmiar L przy wzroście 180 cm i wadze 90 kg - uda mam konkretne i czuję się w nich komfortowo
jakieś doczepianie szelek to wg mnie pomyłka - nawet wyobrazić sobie tego nei potrafię;p
  • Odpowiedz
@uchocca: na wkładkę nie narzekam, nie uwiera nigdzie. zbytnio nie mam punktu odniesienia żeby porównać, bo w poprzednich była dużo gorsza. ogólnie ja i tak zakładam pod spód sportową bieliznę. bez jakoś nie potrafię - zawsze miałem problem z komfortem z powodu masywnych ud i już inaczej sobie nie wyobrażam. zawodowym kolażem też nie jestem, a raczej amatorem cyklistą;D uprawiam różne sporty, a jeżdżę rowerem trekkingowy trasy 30-60 km, latem wycieczki
  • Odpowiedz
@uho: dzięki kolego :) Mi najbardziej chodzi o wkładkę, bo zamówiłem rok temu u majfrendów i przyszła jakaś taka gąbczasta.. niby CoolMax ale kto wie co tam wsadzili.. no i na początku dawała radę, po 2 miechach jazdy (100-120km) zrobiła się płaska :P Jutro się przejdę i zobaczę te spodenki
  • Odpowiedz